Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Cavalliera lovaglónadrág?

Cavalliera lovaglónadrág?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt vettem egy Cavalliera lófejes fekete lovaglónadrágot, első használatkor néhol kibolyhosodott.Felhívtuk a boltot (mivel webáruházból rendeltem) mondták, hogy küldjük vissza mert küldenek egy erősebb anyagút. Visszaküldtük és kb. 1 héttel később megkaptam amit küldtek. De ez egy pár alkalom után kezdett el kibolyhosodni. Több weblapot olvastam mindenki csak jót mond róla, veszik. Lehetséges, hogy csak én fogtam ki 2x rossz terméket?

Nektek mi a véleményetek róla?

Mielőtt megkérdeznétek, hogy miért most tettem fel a kérdést, azért mert ma akadt a kezembe/találtam meg.


2011. jún. 18. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol bolyhosodott ki? a bőr részénél, vagy az anyag? mert ha a bőr részén vannak ilyen kis bőrdarabkák, az normális és el is lehet tüntetni..
2011. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az anyag, ott a combjánál.
2011. jún. 20. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom :S lehet hogy rossz a minősége
2011. jún. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!