Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez lovaglónadrág lehet? (kép...

Ez lovaglónadrág lehet? (kép lent! )

Figyelt kérdés

Most kaptam egyik ismerősömtől, mert szelektálta a ruháit és tudta, hogy lovagolok, de Ő is úgy kapta valahonnan így nem tudja Ő sem pontosan.

Streccses anyagja van, de nincs a térdénél folt.


[link]


[link]


Remélem az, mert pont jó, 40-es. Nehezen találok a hosszú lábaimra jó nadrágot :)


2011. aug. 1. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy sima ünneplőgatya
2011. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem az :/ de mivel a fazonja hasonlít és ha tudsz benne rendesen ülni akkor használd nyugodtan (: és a 40 fokba csak egy sima cica gatyát veszek fel lovas cipővel meg chapssel :D
2011. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a smiley után ,,(:" az nem és hanem én :D
2011. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem, szerintem ebben még csúszkálnál is. A lovagrónadrágok meg vannak erősítve a térdüknél, szűkebbek ennél és ált a száruk végén tépőzár v cipzár van hogy ne álljon el.
2011. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Okosoknak: Nem minden nadrág végén van tépőzár, túrtam már olyat, amin nincs. Igen, lehet lovagolni cicanadrágban is, és nem azért nem csúszkálsz, mert folt van a térdénél, az csak azért van ott, hogy ne kopjon el olyan hamar-.- Egyébként a derekáról és a zsebeiről arra is tippelhetnénk akár, bár mi lovagolunk kopott/lyukas farmerekben is, szóval ha kényelmes, és tetszik, akkor hordd nyugodtan oda:)


OFF:

Írtad, hogy nehezen találsz gatyót a hosszú lábaidra. Ha utcaira gondolsz, akkor sajnos ez van, keresni kell sokáig, viszont ha lovasra, akkor nyugodtan vehetsz rövidebbet is, mert úgyis hosszú zoknit kell rávenni, az alacsonyabbakra sem hosszabb az a nadrág mértenénél fogva, szóval ha kicsit rövid lovasgatyeszt akarsz venni, vegyél nyugodtan, az nem bokavillantós, hanem direkt olyan:)

2011. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Van egy bőrtérdfoltos nadrágom is annak is ilyen az anyaga, csak az vajszínű. Annak sincs tépőzár a végén és az biztos, hogy lovaglónadrág. :)

Mindenesetre nagyon örülök neki, mert így a másikat meg tudom kímélni, ha arra tervezték ha nem. Lábszárvédőt pedig mindenképpen veszek fel rá. :)

2011. aug. 1. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kényelmes,nyugodtan hord lovaglásra!
2011. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:56


inkább neked nem kéne másokat leszólni és okoskodni! normális lovaglónadrág olyan, amilyet leírtunk, de ha divatp.csa módjára most cicanadrágban kell lovagolni is akkor csak nyugodtan!

2011. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Láttam már ilyen gatyót, lovaglónadrág, csak régebbi fajta. Semmi gond vele, ha kényelmesnek találod, csak hordd nyugodtan. Amit előttem valaki írt, miszerint nem baj, ha kicsit rövidebb a lovaglónadrág, az teljesen igaz, úgyis hosszú zoknit, chapset vagy csizmát veszel rá, szóval ezen ne aggódj, jó lovaglást!
2011. aug. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs varrás a belső combodnál, térdednél, akkor sztem az.
2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!