Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor elhozzam vagy...

Most akkor elhozzam vagy mondjak le róla!?

Figyelt kérdés
Az oktatóm elvitte a lovakat egy másik lovardába. Én nagyon szeretem azt a lovat, úgy érzem megtaláltam a tökéletest, az igazit! Először nem tudtam hova vitte majd rátaláltam. Az a lovarda sajnos nagyon messze van. Képeket láttam róla. Megdöbbenésemre nagyon lesoványodott, nem egy gebe lóra kell gondolni, de az eddig rideg tartásban lévő húsos és jól izmolt lónak most a medencéje kezd kidudorodni a nyaka elvékonyodni. Ellenben ahol van ott nagyon jó helye van, nagy tágas boxok, nagyon nagy fdeles, rengeteg karám, különböző pályák! Majd megyünk meglátogatni. Szerencsére csak bértartásba van és nem adta el a lovardának. De még is... megéri neki ott lenni, abba a mű környezetbe, ahelyett hogy velem lenne egy olyan helyen ahol jól tudnám gondját viselni?
2011. jún. 19. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem teljesen értem.


Azt mondod, hogy ahol van, ott minden szuper, csupán a ló fogy? Mert sajnos nem mindig a legpuccosabb helyek a legjobbak.


Hogy tudnád te elhozni, ha nem is a tied? Megvennéd? Mert ha megteheted, akkor persze, vedd meg.

2011. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen persze meg akarjuk venni, hiszen az oktatómnak sem kell csak eddig még nem vált meg tőle! Úgy értem a lovarda szuper de a lóra szinte rá se lehet ismerni! :/ Éppen ezért megyünk meglátogatni , hogy végül is megnézzük hogy milyen is ott neki! :)
2011. jún. 19. 15:02
 3/6 A kérdező kommentje:
De úgy látom a képekről ítélve hogy végül is jó helyen van, csak a ló unatkozik! :S Nem tudom...
2011. jún. 19. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A látszat ne tévesszen meg, a lovakat kell megnézni és akkor tudod eldönteni, hogy jó lovarda vagy sem. Szerintem.


De ha szüleid benne vannak, be tudjátok vállalni, akkor vegyétek meg, végülis régóta ismered, már össze szoktál vele. Csak beszéljetek meg mindent, hogy hova viszitek tartani, tudjátok fizetni a kovácsot, az állatorvost (oltás, féregtelenítés), na meg az esetleges baleset vagy betegség költségeit.

2011. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Linklenéd az oldalt,hogy mégis hol van?
2011. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nem publikus! Pláne hogy azt írtam hogy nagyon lesoványodott az eddigiekhez képest! :/
2011. jún. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!