Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol van Pest megyében JÓ lovarda?

Hol van Pest megyében JÓ lovarda?

Figyelt kérdés

Van már tapasztalatom lovaglásba, és olyan lovardát szeretnék, ahol kedves lovak és oktatók vannak családias környezetben. Lécci írjatook weboldalt issss... :) esetleg ha oda jártok akkor szerintetek milyeen. Ezekről mi a véleményetek??

- Gazsó tanya

- Csömöri Sportlovarda

- Árgyélus Lovasudvar

- Favorit lovarda

- Kelemen Lovarda

köszönöm!!! :D


2011. jún. 22. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A Csömöri Sportlovardáról már sokat hallottam, és csak pozitívat! :)

A Favorit Lovardát személyesen tapasztaltam, oda ne azok menjenek, akik meg akarnak tanulni lovagolni, csak azok, akik meg akarnak tanulni a lovon utazni... A kettő között borzasztó nagy különbség van... ;)

2011. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A csömöri Kelemen lovardában több oktató van, eddig egyikről se hallottam rosszat, az egyiket ismerem, őt kifejezetten ajánlom :)

Vagy mázlija van a tanítványaival, mert csak ügyesek járnak hozzá, vagy nagyon tud valamit :)

Nincs sok lova, nem futószalag szerű az oktatás, egyszerre max 3, de inkább 1-2 fő megy osztályban :)

Ha érdekel, írj magánt, és megírom a nevét, nem tudom h ennyire illik e reklámozni ....

2011. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, az árgyélus se rossz, de nekem sokkal jobban bejött a csömöri kelemen :)
2011. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A Kelemen lovardába lehet nekem kantározni a lovat, és nyergelni?
2011. jún. 23. 09:01
 5/13 A kérdező kommentje:
mert már voltam olyan helyeb is ahol adtak egy lovat felszerszámozva, lovagoltam rajta, aztán elvitték. De ennek nem sok értelmét találom ://
2011. jún. 23. 10:18
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Csömöri Sportlovarda nagyon jó :) Én is ott lovagolok :D
2011. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Lécci elmondod az árakat és hogy ott mennyi tudás szükséges. (a sportlovarda azt jelenti, h csak versenyezni tanítanak?)

2011. jún. 23. 13:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát 3000 Ft. De általában el szokott húzódni xD Ami azt jelenti, hogy kb. 1, másfél órás is lehet... Tudásszinttől független. Magyarul mindegy milyen a tudás szinted. Futószáras, stb..
2011. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És itt én nyergelhetek, kantározhatok?

2011. jún. 23. 16:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Kelemenben, annál az edzőnél, akihez én járok, ott aki tud már nyergelni az magának nyergel, aki nem tud, azt megtanítják.

Egyébként nagyon jó hely :)

2011. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!