Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Farokspray házilag? (lent több)

Farokspray házilag? (lent több)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy nem-e lehet házilag keverni valami farokspray félét, amitől fényes lesz a ló farka/sörénye, és könnyebb kiszálazni? Esetleg a fésülést könnyítő sprayk? Tudom, nem feltétlen arra való, de még mindig olcsóbb, mint a farokspray lovasboltból.. Van aki próbált már keverni, vagy bármit, amit erre használt? Aki igen, adna "receptet"? Tudom, a balzsam is jó, csak azt sörényre nehezebb megoldani.. Esetleg azok közül melyikek a jobbak? De a legjobb az olcsón megoldható spray lenne.:) Köszönöm
2011. jún. 27. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Citromlé,ecet és egy nagyon pici vaj bele, melegen csináld hogy a vaj szétolvadjon.
2011. jún. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A citromlé nem szárítja szanaszét a szálakat? Nem tudom tudjátok e mire gondolok, csak mert mindenhol mindenki mást használ máshogy, nálunk pár ember lovasboltos sprayt használ, zöld flakonféle fújós fejjel. Viszont nekem nincs lovam, de mikro magamnak mosok le egy lovat, vagy csinálom, akkor cinkes már mindig mástól kérni sprayt..:S Ezért gondoltam, hogy meg-e lehetne oldani valahogy..
2011. jún. 27. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

A Decathlonban lehet kapni 1500Ft-ért, sztem elég jó, és sokáig elég. Ahhoz képest csak drágábban, 4-5000Ft -ért kapsz rendes lovas boltban...

[link]

2011. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ú, erről nem is tudtam. Köszönöm a linket:) Igen, tudom milyen drága amúgy, azért is akartam minél olcsóbban megúszni..:)
2011. jún. 27. 21:55
 5/6 Lerienn válasza:
Ha meleg vízben elkeversz egy kis aloe verát ( tudom ma már a csapból is ez folyik) az fényesíti, és ápolja is a szőrt, mivel gyógynövény és abszolút nem okoz allergiát bárhol használhatod még magadon is.
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks, köszi:)
2011. jún. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!