Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen samponnal mossátok a...

Milyen samponnal mossátok a lovatok?

Figyelt kérdés
Lósamponnal vagy egyébbel? Mert hallottam már olyat is, hogy WU2-vel fürdették a pacit. Megéri a hivatalosan lóra való sampont megvenni?
2011. jún. 27. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
WU2-vel mosom. Felesleges drága lósamponra költeni.
2011. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a WU2 tényleg jó. versenyeken is azzal szokták. szerintem teljesen felesleges a lósampon mert kb ugyan az a hatás sőt lehet h a WU2 még jobb is.
2011. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és olcsóbb is a WU2, ráadásul szinte bárhol beszerezhető.
2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem éri meg lósampont venni. Ugyanaz a hatóanyaga, mint az egyéb emberi samponoknak.

Off: tudtátok, hogy minden samponban ugyanaz van?? Nekem fodrász ismerős mondta.

2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat! Igazából sajnálnám is a pénzt a rendesre... 1700Ft fél liter....


Most nézem, hogy van több féle belőle. Száraz hajra, vagy normál és zsíros hajra valót vesztek?

2011. jún. 27. 21:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Korpás hajra való sampont használok a lovamra. intenzívebben tisztít, mint a többi. És a ló sörényén előfordulhat korpa. És ha bekened sörényét-farkát egy pici emberi hajra való balzsammal (ez benne is maradhat), sokkal könnyebb kifésülni. Utolsó voltam.

Off: akármilyen olajos kence helyett jó a paraffinolaj (akár nyeregre is vékonyan), vagy repedezett patára. (ez csak tipp)

2011. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó, amit te használsz, annak a samponnak mi a neve/márkája?
2011. jún. 27. 21:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb márkátlan sampon pl Rossman saját márkása stb. Mondtam, a parfüm, egyéb segédanyagok kivételével mindegyikben ugyanaz van. Amin látod, hogy sűrű, krémszerű, kis vízzel nyugodtan fel lehet higítani.

Problémás sörényre (pl korpás) az emberi gyógysamponok váltak be. (kátrányos kénsampon, én is használtam a hajamra)

de ezeket elég 1-2 x használni.

2011. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, hála istennek nincs korpagondunk :)
2011. jún. 27. 21:35
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én baba samponnal:)
2011. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!