Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovat fürdetni milyen samponna...

X) kérdése:

Lovat fürdetni milyen samponnal érdemes?

Figyelt kérdés
Még soha nem mostam le samponnal, néha slaggal de most így nyár végén kéne egy "nagymosás" :) A vízzel nincs gondja de nem tudom milyen sampont használjak. Nem igazán szeretnék lósamponra beruházni, mert nem lenne rá szükségem max évente egyszer. A kutyasampon jó erre a célra? Vagy nagyon gyenge hajsampon? Esetleg valami más csodaszer?
2011. aug. 15. 23:07
 1/7 Futurare ***** válasza:
Szappan
2011. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én baba sampont használok de jó bármilyen gyenge, parfümmentes sampon is.
2011. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha kifogytam a lósamponból, én babát használok, ahogy az előttem szóló említette
2011. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk a wu2 bevált. de semmi baja nem lesz egy olcsóbb sampontól sem, hiszen nem minden héten akarod lemosni (: a fejét viszont hagyd ki, max vizes szivaccsal dörgöld át
2011. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
WU2 a legjobb erre a célra, olcsó és kis kiszerelésben is kapható. Szóval nincs értelme drága lósamponra beruházni. Mi is mindig azzal mossuk a lovakat.
2011. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én valami nevenincs samponnal mostam múltkor, paráztam, hogy baja lesz, mivel nem az én lovam, de nem lett, de azért nem szabad hetente lemosni... Amúgy a legtöbb embertől én is a WU2-t hallottam..:)
2011. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is WU2-t használtunk! :)))
2011. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!