Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tattershall és kunos lovarda...

Tattershall és kunos lovarda vélemények. Jó lovardák? Társaság edzők stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Tatter?Elég gyenge.

Először is a lovak tartási körülményei messze nem ideálisak.Mivel nemigen van karám,napi kb.22-23 órát töltenek a sötét istállókban(I.-VIII.istálló,fősor).

Társaság:beképzelt újgazdagok,ha nem vagy olyan szinten anyagilag,mint ők,lenéznek.Mind azt hiszi,tud lovagolni,aztán mégsem.Ha egy ló egy rosszat mozdul,már hónapokig mesélik a hülye rémdrámáikat az "élő gyilkológépről".A végén senki nem mer szerencsétlenre felülni(közben teljesen normális a ló),és irány a vágóhíd használhatatlan kezelhetetlenként.Nem egy ló ért így rossz véget.

A bérlovarda most állítólag jó,mostanában nem voltam ott,nem tudom.

2011. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tatterről én is hasonlót tudok mondani, nem tudom h milyen, régebben kicsit jártam oda, de inkább utazok egy kicsit, és normálisabb áron, sokkal jobb szolgáltatást kapok :)
2011. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kunos régen jó volt, de most már nem egészen. Egyrészt nagyon drága, másrészt a hangulat és a társaság elég 'húzós'. Karámozási lehetőség volna, de nem nagyon veszik igénybe, mert a tulaj lovainak KELL szinte az összes. Van jártatógép, általában mindenki berakatja a lovát egy-egy programra, van 2 fedeles, 2 pálya, körkarám, versenyek, akadálypark, de én annyira megutéltam azt a helyet, h tartani akkor sem mennék oda, ha fizetnének érte... :S
2011. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tatterba meg még annyira sem.Kb.90 ezer a havi bértartás lovanként abban a lepusztult koszfészekben.

Edzők?Egyik híres ottani edző jómúltkorában kb.20 percig ostorozott durván egy lovat az udvaron,mert a gebe nem volt hajlandó felfáradni a lószállítóra.

Ilyentől ugyan mit tanulhatsz?Hogy kell összeverni egy lovat?És senki nem szólt volna rá,hogy tán nem kéne.

2011. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha választani kéne szerintem a Kunos sokkal jobb. Legalábbis felszereltségre, lehetőségek száma kicsit tágabb, mint Pesten. Kunosba szerintem nem is nagyon van most aki vállalna edzést, Pesten inkább, de ez perpill állapot. Én a Tattert nem szeretem, Kunost viszont nagyon, bár csak versenyezni járok oda, nem tudom, hogy milyen emberek mozognak itt-ott, de ez hogy lenézik a másikat, szerintem minden jól működő nagyobb lovardában igaz már sajnos..
2011. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kocsis Nikolett válasza:
Én a Kunos Lovardát csak ajánlani tudom.Mivel kezdő vagy ezért 3000-3500 forint között lesz a költség alkalmanként.Ha majd verseny szinten szeretnél lovagolni tanulni akkor 3500 fölött lesz alkalmanként.A társaság jó nagyon sok barátom van ott akiket ott ismertem meg és még máig nagyon jó barátok vagyunk.A lovak képzettek könnyen kezelhetők.Remélem a válaszom segített a döntés meghozásában.
2013. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!