Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Erről a fedezőménről tud...

Erről a fedezőménről tud bárki bármilyen infót mondani? Az is jó ha a szőrszálhosszúságáról tud valamit, mert minden érdekel! : ) Ramonról van szó, kisbéri fedezőmén, izabella fakó!

Figyelt kérdés

Ő az :

[link]


Bármi érdekel. Személyes tapasztalatok, csikókról esetleg ha van kép! Köszönöm!!!!


2011. júl. 5. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ló csodaszép! Nagyon jó a testfelépítése, és mivel fedezőmén, tuti hogy az utódja is ilyen szép és erős lesz! nekem nagyon tetszik!
2011. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kisbéri, hanem MFV, egyébként küllemre nekem is tetszik, sajnos többet nem tudok róla :(
2011. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hisz ott van a ló gazdája ,telefonszám mért itt érdeklödöl.Próbálkozzál földesen, ha eladták azok jobban tuggyák ,hol érdeklődjél.
2011. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam valaki ismeri-e személyesen.. Jófejű ló-e stb! Ha a méntartót kérdezem meg úgyis aztmondja hogy "hú ház tökéletes" ..


Igen magyar félvér van kiírva, de igazából kisbéri..menek.lovasok.hu-n is kisbérinek van beírva, engedélye is kisbériben van, és a fórumokon is mindenki aztmondja hogy kisbéri!

2011. júl. 5. 20:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyépként köszi az eddigi válaszolóknak, ja és nem ház hanem hát :D
2011. júl. 5. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!