Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kézjeleket lehet...

Milyen kézjeleket lehet használni akkor amikor az út mentén lovagolunk? És hol lehet beszerezni fényvisszaverő felszerelést?

Figyelt kérdés
Az egyik könyvben láttam hogy a kézjelek nélkül ne is induljunk el és kerestem mindenféle különböző sportboltban de nem találtam fényvisszaverő cuccot lovagláshoz.
2011. júl. 7. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Horzeban van, az biztos :)
2011. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Azokat biztosan lehet használni amit kerékpár ill. lovaskocsi vezetésekor - de ezek a kressz könyvben vannak.


- megállás

- balra, jobbra

- ilyedős ló...


Láthatósági mellényt majdnem mindenhol lehet kapni 350-500 Ft /db áron!

2011. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de a helyzet az hogy mellényem van és nincsen a lovamra való fényvisszaverő takaróm.....egerben lakok és ha tudnátok mondani valami lovas vagyí sportboltot azt megköszönném
2011. júl. 7. 15:54
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és ha van olyan hely (állatorvos)ahová lehet menni figyelni a munkát azt is megköccizném :D
2011. júl. 7. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A KLP-nél vannak ilyen cuccok. Hozzád legközelebb Miskolcon van boltjuk.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megrendeled interneten.. Viszont egy alkalomra szerintem felesleges venni, szerezz használtan, esetleg akinek van, kérd kölcsön, gondolom nem egyedül akarsz elindulni életedben először..
2011. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokat lovagoltam és már terepen is oltam de úton még nem...Köszi a válaszokat :D
2011. júl. 7. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Oké, hát azért ezzel nem árultál el sokat.. Nagyon kell ismerd a lovat, és nagyon kell tudj lovagolni, mert a terep egymagában is nagyon veszélyes tud lenni, nemhogy az út.. Mióta lovagolsz, miket tudsz? Az nem sok, hogy tudok vágtázni, mert attólmég bármitől megijedhet úgy, hogy leesel, vagy baleset történik..
2011. júl. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!