Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek az Akadémia...

Mi a véleményetek az Akadémia Lovasiskoláról?

Figyelt kérdés
Régen, mikor lovardát kerestem, benéztem a lovardába és az egészet olyan merevnek találtam. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2011. júl. 9. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
én most a berrivel szemezek, hogy van díjugratás, meg elég komoly szintű rendezvények is szoktak lenni, ha végre lesz egy kis időm, az lesz az első, amit megnézek :) (00:02)
2011. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

a berrit nem ajánlom! =/

csak rosszat hallottam arról a lovardáról..kicsit bunkók az emberek meg futószalag ami megy..szal odamész X időre felülsz a lóra vége az órának aztán mehetsz haza és jön a következő ember..

2011. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
..ez a lényeg..vagy mit akarsz még csinálni a ló tetején ha lejárt az időd?!...ingyen van a kajája a lónak?ha kész vagy,szállj le,hagy üljön fel a következő lovas,aki szintén fizet érte...vagy ha taxival mész valahova,a célállomáson még ücsörögsz az autóban?!..sok a baromság amit írtok..hahaha
2014. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szvsz..nem a ló tetején,de a lovasoktatás NEM csak a lovaglás megtanításáról szól.
2015. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A háta bizony a "teteje"..:)) és senki nem mondta hogy csak arról szól,de itt most csak a kifizetett időről témázunk,ami pont a lovaglás:vagyis a ló hátán eltöltött időintervallumot jelenti.Van még valami?
2015. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!