Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vigyem az egyik ismerős...

Hogyan vigyem az egyik ismerősöm lovának a sárgarépát?

Figyelt kérdés
Nagy hatást tett rám, közelebb kerültem a lovakhoz, ezért örökké hálás leszek neki. És kérdeztem, hogy szereti e a kockacukrot és mondta azt ne vigyek neki, mert nem eszik. Ez vajon miért van?? :) De a sárgarépát javasolta, azt csak úgy simán?
2011. júl. 15. 10:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát én megmosni sem szoktam, lepucolni végképp nem, és feldarabolni se kell. Ha nem egyenesen földből lett kiszedve és nem potyognak róla sárdarabok akkor simán oda adhatod neki "koszosan". Én lovaglás előtt szoktam beugrani a boltba és onnan viszem neki a sárgarépát meg az almát, vagy ilyen melegben a görögdinnyét, de azt már darabolva, csak a héját!
2011. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
megmosás nélkül is ugyan olyan hálásan fogadja, mint mosottan. És a lovak nem finnyásak... xD
2011. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Más gyümölcsöt is adhatsz neki, például barackot. Csak vedd ki a magját.
2011. júl. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Łovas ***** válasza:
Nem tévhit a cukor mert lovak igenis szeretik a kockacukrot de nem épp jó a fogainak ha sokat kap. 1-2 t viszont szivesen elfogyaszt:)
2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!