Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Első versenyem lesz. Nagyon...

Első versenyem lesz. Nagyon izgulok. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Most lesz augusztusban az első díjugrató és ügyességi versenyem, és nagyon izgulok. félek hogy elfelejtem majd hogy hol kell fordulni és hogy melyik akadály melyik után jön. Tudom hogy ki van számozva, de mi van ha elfelejtem? Hogy fogom tudni megjegyezni? SEGÍTSETEK!
2011. júl. 23. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Lesz pálya bemutató ott elég idő lesz h az edző megmutassa a pályát és hogy meiket hogy érdemes megközelíteni, hol mehetsz beljebb, hol kijebb... Aztán egyedül is végig mehetsz h tudod-e. Sok sikert. Ja és ne görcsölj:) És nyugi általában a pálya adja magát
2011. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod elfelejteni, de azért járd végig többször is a pályát(ha lehet) és memorizáld! :)) Akkor tuti nem lesz baj.
2011. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a fő hogy nyugodj meg.:D

Biztosan sikerülni fog.:)

Ha nyugtalankodsz a versenyen vagy előtte akkor csak a lovad is az lesz, te meg szétszórt! Tudom h mondani könnyű...de próbáld meg!:)

Sok sikert!!!:)

Majd szurkolok nektek!;))

2011. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok sikert, majd írd meg az eredményt! =)

Igaz, én még nem versenyzem, de tervezem, és már most ugyanazok a kérdések forognak bennem, mint benned xD

2011. júl. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
még egy kicsit messze van a verseny napja :D augusztus 20. :D KÖSZÖNÖM MINDENKINEK! Izguljatok értem nagyon, mert a saját lovammal fogok ügyességizni, egy hónapja van nálam, és és kezdtem el belovagolni. Annyi hogy előttem egyszer kétszer ültek rajta, de pályát sosem látott meg semmi, szóval a mostani tudását én adtam neki. Ügyességi pályán nagyon ügyesen megy, okos paci. Szóval van miért Izgulnom. Ugrani pedig a lovarda lovával megyek, ő régebben díjugrató versenyló volt, de kitiltották, mert nagyon félős paci, mindentől megijed, viszont ugró edzésen nincsen vele gond.
2011. júl. 23. 23:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy hol lesz a versenyed? :)
2011. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tippelj de szerintem tudod :D
2011. júl. 24. 22:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. :/
2011. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hol versenyzel? :DDDD
2011. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kistokaj :D
2011. aug. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!