Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tanulják ezeket az "okos"...

Hol tanulják ezeket az "okos" dolgokat a lovasok, h ha fordulunk a lóval, akkor a külső szár enged?

Figyelt kérdés

Ki hol tanul ilyet? Teljesen le voltam döbbenve, nem hittem hogy ennyire a béka feneke alatt van az oktatás...

Voltam most pár helyen, és olyan dolgokat láttam, hogy majdnem elsírtam magam.


2011. júl. 25. 22:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi egyszer vagy kétszer voltunk terepen, de tényleg csak szerencse, hogy nem történt semmi baleset, mert beugrált a ló vágtába, stb.. Úgyhogy az edző azt mondta, amíg nem ülünk biztosan, és tényleg nem a lehető legbiztonságosabban lovagolunk, addig senki sehova.. Mondjuk én nem is bánom, szerintem senkinek nem hiányzik, hogy 1. leessen, valami baja legyen, 2. a ló elmegy, esetleg elütik, valami baja lesz szintén.. Szóval én személy szerint nem is eröltetném, az edzők nem véletlen nem engedik, amíg nem engedik... (Itt is volt olyan kérdés, hogy mi az hogy egy éve lovagol és nem vágtázhat meg ugorhat...)
2011. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!