Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elaltatják a gyilkos lovat....

Elaltatják a gyilkos lovat. Ti nem sajnáljátok a pónit is?

Figyelt kérdés
Http://hir6.hu/cikk/56513/elaltatjak_a_gyilkos_ponilovat
2011. júl. 25. 22:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Azért azt ne felejtsük el, hogy a ló nem ragadozó, ergó nem direkt ment torokra.

Tehát a "gyilkos" jelző kicsit erős.

Rengeteg ló harap, és nagyon sok ló okoz durva sérülést (amik akár halálosak is lehetnének), mégse altatják el őket.

De ha ez volt a gazdája szíve vágya, akkor nincs mit tenni.

2011. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én már nem tizenéves vagyok, sőt... Így az évek folyamán volt lehetőségem jó pár embert és állatot megismerni. Hát mit mondjak, az állatokat egyre jobban megszerettem, de az emberekben egyre jobban nem bízom.
2011. júl. 26. 09:26
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Nemhiszem hogy ezvolt az első eset ,mármint hogy emberfelécsipés ,vagy harapás ,nem ismerem az előzményeket, ahoz nemtudok hozzászólni.De vannak harapós, rugós lovak, azt úgy közelitik ,azért nem altassák el,én személyszerint nem altatnám el ,mert kezdhetném a sajátommal.Nagyon sajnálom az esetet, őszinte részvétem.
2011. júl. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy még annyit fűznék hozzá, mindkét tábornak (az altassuk el a gyilkos dögöt, és a szegény ló nem tehet semmiről), hogy a gazdája majd eldönti, hogy mi legyen. Nem egy sorozatgyilkos, aki szabadon mászkál az utcán. Ha a gazdi fél tőle, vagy úgy dönt, akkor elaltattatja, ha pedig azt mondja hogy nem, ő ugyanúgy szereti, akkor megmarad a lova, aki meg fosik tőle annak nem kell a közelébe menni, aki itt veri a taknyát, hogy altassák el, annak meg üzenném, hogy nektek semmi bajotok nem lesz tőle, nem titeket harapott meg, se nem a te családodból valakit, ha meg félsz tőle ne menj a közelébe, bár nem hiszem, hogy amúgy esélyed lenne rá, szóval ennyit erről, mint mondtam, nem egy sorozatgyilkos szabadlábon, hogy bárkit megölhet...
2011. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Van ien...az élet nem habostorta x) volt oka a póninak. nem sajnálom az ürgét,állatpárti vagyok :)
2011. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
61%
Leirnád bővebben, hogy miokavolt a póninak, mert ugye van idegrendszere a lónak is ,van ameik harap ,valamikor a méneket, már a harapósakat még itatni is szájkosárral vezették.De téged nemértelek ,hogy nemsajnálod talán személyesen ismerted ,vagy az okot, fejsdmárki bővebben légyszi.
2011. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Attól, hogy állatpárti vagy, még sajnálhatnád, lehet, hogy ő sem tehetett semmiről...
2011. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
6%
Egy ilyen finom húsú gyilkost azonnal megkell ölni megfőzni és megenni!!!!!!!!!
2011. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!