Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Először vennék chaps-et!...

Először vennék chaps-et! Mekkora méretű kell?

Figyelt kérdés
168cm vagyok, a ruhaméretem S / 34,36 ! Mekkora chaps jó nekem? Láttam, hogy többféle méretezés is van!
2011. júl. 31. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A chaps méreténél ált. meg van adva, hogy milyen széles vádlira, és milyen lábszárhosszra csinálják. Ehhez mérd meg a vádlid legszélesebb részét, és a megadott szárhosszt mérd fel a lábadra, hogy megtudd, jó e... de vedd figyelembe, hogy a cipőnek van sarka is. Vigyázz, ne legyen se túl rövid, se túl hosszú. Én nemrég rendeltem a lovasplaza.hu-ról, ott szintén meg vannak adva a méretek és nem is olyan drága..
2011. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a rövid chapsnél van, a hosszúban nem tudok segíteni...
2011. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 x) ***** válasza:
Igazából föl kell próbálni hogy mi a kényelmes... ezt máshogy nem lehet. Aprócska lány vagyok de a lehető legnagyobb méretet szeretem, az a kényelmes :)
2011. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszú (western) vagy rövid (angol) chapset akarsz?
2011. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

rövidet szeretnék :)

akik eddig válaszoltak azoknak nagyon köszönöm :)

2011. aug. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!