Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Először 'parelliztem' nem...

Először 'parelliztem' nem gáz, hogy megijedtem mikor vágtatott felém? :S

Figyelt kérdés

szóval bent voltunk karámban és játszottunk. Jött utánam a ló. sétálgattam ő pedig hűségesen követett (aranyszivem <3) és nekiálltam sprintelni a ló pedig utánam vágtában míg futottam nem is volt baj de mikor megálltam, (de ő le volt maradva 3-4 m-el) és még vágtatott kicsitt megijedtem hogy úristen eltipor.. :SS és fére ugrottam.

Szerintetek nagyon gáz?



2011. okt. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
dh gáz, ilyen már velem is volt, ez most kb olyan mintha egy helybe állsz és a ló egy lépésnyire ágaskodik előtted és megkérdezed h gáz e, olyan is volt már velem és úgy bepánikoltam (1.re)
2011. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, hiszen ez egy új dolog, hogy követ, veled akar maradni. :) Mert hát ha látunk egy felénk vágtázó lovat, akkor nem az az első gondolatunk, hogy "közel akar lenni hozzám, és követ". Aztán ahogy egyre többször (másodszorra-harmadszorra) csináljátok, te is kitapasztalod, és annál jobban bízni fogsz benne. Ez a helyes ösvény. :)
2011. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ma is játszottunk, ma már próbáltam nyugodt maradni és most nem ugrottam el. :))
2011. okt. 27. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Te hogy csináltad vele a parellizést? Én is probálgato de mindenkitől mást hallotam. Leinrád részletesen??
2012. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!