Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vemhesség mellett előfordulhat...

Zsófi-93 kérdése:

Vemhesség mellett előfordulhat sárlás?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki, hogy a lovam vemhes lett. Gyanús, hogy az egyik herélt valójában nem is herélt... Mostanában nem engedi, hogy felugorjanak rá a heréltek, mégis sárlik. Ha továbbra sem fogy munka mellett, hívjuk a dokit, de gondoltam megkérdezem:)
2011. aug. 1. 22:03
1 2
 1/12 x) ***** válasza:
Nagyon ritkán vemhesség esetén is előfordulhat de igazából ez nem sárlás csak nagyon hasonló. Olvastam már hogy miért van de nem emlékszem :) És van egy részlet amit nem teljesen értek.. azt hittétek hogy herélt az egyik ló de mégsem az? vagy csak úgy tűnik?
2011. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki, hogy rejtett herés. Nem 100%, de az összes sárló kancára eddig ugrált, szóval elég gyanús. És amióta az én lovamnak nagy a pocakja, nem nagyon engedi, hogy felugorjon rá, előtte meg engedte. Szóval lehet, hogy lesz egy meglepetés...:) köszönöm a választ:)
2011. aug. 1. 22:15
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, rejtett herés volt nálunk is a tarka welsh póni. Lett is meglepetés, szép foltos bocipaci :)
2011. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pár hónap múlva majd kiderül:):D de azért, ha nem megy le a poci, a biztonság kedvéért hívunk dokit...:)
2011. aug. 1. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha vemhes,akkor örülj neki.....hiszen egy ló is sokba kerül..ez meg ingyen lesz..bár rá is sok pénz fogy el..ahova járok lovagolni,ott mind a két kancát befedezték..remélem lesz csikó..ha nektek is lesz akkor gratulálok!
2011. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából örülök neki, állandóan a kis csikók körül mászkál, tisztogatja őket:) úgy néz ki, rendes anyuka lenne:) ha az a paci lenne valóban az apuka, gyönyörű csikó lenne:) a mén is szép, az én kis kancám pedig kancagyőztes is volt már:)
2011. aug. 1. 22:37
 7/12 anonim ***** válasza:

22:34


Olyan nincs, hogy ingyen ló. Csikót nevelni maximális ráfizetés, sajnos. Nem hozza vissza a belefektetett pénzt.

[link]

Ha magadnak neveled a csikót, akkor is. Gondoljunk csak bele, ami pénzt ráfordítasz, abból már vehetsz magadnak egy olyan lovat, amilyet csak szeretnél, + kb 1 éves bértartás!

Úgyhogy ez nagyon rossz gondolkodásmód, hogy "De jó, lesz egy ingyen lovad!"

Jó persze vannak elhivatott emberek, akiket nem érdekel az anyagi ráfordítás, csikót szeretnének nevelni.

2011. aug. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha tényleg lenne csikó, szeretnék elválasztási kor után túladni rajta. A mi lovardánkban fél éves korig nem kell a csikó után fizetni. Ha egészséges lenne a csikó, akkor jobb árban el lehetne adni, mivel apuka-anyuka versenyló..:)Reméljük nem lesz túl nagy ráfizetés, mert a szüleim nem igazán örülnének neki:) De ha egyszer jön, akkor jöjjön a csöppség:)
2011. aug. 2. 08:33
 9/12 Owen23 válasza:
Ha vemhes nem sárlik...Szóval vagy vemhes vagy csak úgy látod :)
2011. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 x) ***** válasza:
Előzőre ne hallgass sárlás tényleg nincs de nagyon hasonló van.
2011. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!