Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ló farkát mivel szoktátok...

A ló farkát mivel szoktátok kifésülni/kikefélni?

Figyelt kérdés
Csak mert ugye fésüvel nem szabad egyből neki esni, mert kitépi. A másik meg hogy könnyen kitépődik a farkából a szőr. Ti mivel szoktátok kezdeni, ha nem használtok sörényfényt?
2011. aug. 3. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A gubancokat kibontom kézzel, aztán gyökérkefével átfésülöm.
2011. aug. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
lehet kapni a decatlonba iylwn müanyag kefe szerű izét... sok kis foga van bele tudod dugni a kezét... stb stb... azzal tökéletesen csomómentesre tudod kifésülni és csak anyni szőr hullik ki, mennyinek ki kell hullania, nem lesz tőle semmibaja. És ahoz semiylen spray nem kell.:D
2011. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam minden lónál, hogy megfogom a farka végét, kb 10 cm van a kezem alatt. Azt kifésülöm, utána megint 5-10 cm-rel feljebb megyek, azt is kifésülöm stb. A végére pedig már szépen az egészet fentről lefele tudom fésülni, úgy, hogy a lónak sem fáj és nem tépem neki.
2011. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Minto válasza:
Én a saját féssümmel szoktam... Csak én minden nap. És selymes a szőre. Ha viszont már hosszú ideje nincsen kifésülve neki, akkor célszerű vakaróval, vagy kefével
2011. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hosszú ideje nem volt. Köszi a válaszokat, még is csak kaptam sörény fényt, és gyökérkefével meg sörényfésűvel szépre fésültem.
2011. aug. 4. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!