Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit szóltok ehhez a videóhoz? :S

Mit szóltok ehhez a videóhoz? :S

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=PMfcc0hzGMU&feature=share

Nem bírtam végignézni, és kb megfogadtam h nem akarok lóra ülni többet, de ezzel az baj, hogy van egy saját lovam :S


2011. aug. 4. 21:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kantár nélkül..:)
2011. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad feszítőzablás kantárt bárkinek a kezébe adni, csak egy olyan lovasnak aki finom mozdulattokkal képes vele bánni. És ha lassítani akarunk ezért is a térdünkkel, hátunkkal vesszük fel szép folyamatosan és nem egy rohadt nagyot belerántunk a szájába. Nyugodtan ülj lóra, csak figyelj rá hogy sose ránts bele hirtelen nagyokat és ha feszítő zablát használsz esetleg figyelj oda hogy finom kézzel irányítsd!
2011. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csikózablával lovagolom, és legtöbbször bő száron, inkább hajlítom, de még a legkisebb szár segítség is hogy fájhat :S:S
2011. aug. 4. 22:13
 4/20 anonim ***** válasza:

Ebben a videóban azon volt a hangsúly, hogy szüntessék be/szorítsák normális keretek közé a lovassportot, ahol ez sajnos szinte általános jelenség.

Én éppen ezért nem járok se versenyekre, nem voltam a Nemzeti Vágtán se, pedig lett volna rá lehetőség. (Nem saját lóval, de mindegy) Megmaradtam normál hobby szintű lovasnak, nem várok semmi extrát a lovamtól, gondolom, ezzel te is így lehetsz

2011. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
díjugrató versenyekre járok, igaz ott kötelező a pálca, de sosem használom, nincsen rá szükségem.
2011. aug. 4. 22:19
 6/20 anonim ***** válasza:
Úr isten...Na ezt valahova felírom és azoknak a kislányokak megmutatom akik saját lovat akarnak...én se tudtam végignézni. pedig én nem vagyok l*b*zi. és eggyáltalán nem is szerettem kiskoromtól fogva se a lovakat:S De ez télleg nagy video...
2011. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Dehogy fáj neki, csak ne ránts a szájába. Hanem mozgat enged, mozgat enged, szép fokozatosan és "szivacsolsz". Egy hasonlat: ha te szép fokozatosan húzod a szárat a száját, maximum nyomni fogja. Hiszen egészen más a hatás ha pl ököllel gyomron vágnak vagy lassan közelítik a hasad felé a kezüket míg el nem éri lassan a tested és nem fájdalmat csak nyomást érzel(bocsánat a durva szemléltetésért hirtelen ez jutott eszembe:S :D)
2011. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A pálcára meg csak annyit hogy aki pálcával akarja lovagolni a lovat vagy úgy ugrásra ösztökélni h megveri annak meg kéne tanulnia normálisan lovagolni. Nem azt mondom h nem lehet néha rásuhintani a farára, én is szoktam de így hogy ekkorákat és egymás után vagy 6x azért túlzás. Szerintem.
2011. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hat a feszitozabla az tenyleg kinzoeszkoz, a tulzottan behajlitott nyak pedig nem a lo normal tartasa ami par ora utan tenyleg faj, de azert van benne tulzas is.Egy normal zabla biztos nem okoz akkora fajdalmat, max ha egesz nap a lo szajaban van akkor raun. Lenyeg hogy semmit ne vigyel tulzasba es akk nem lesz baj.
2011. aug. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A palca meg nem okoz izomban akkora serulest, meg verzest, inkabb csak a bor, es alata. Ha szuleid elfenekeltek te is ateltel mar ilyet, de mondjuk a videon reendesen utik vagjak, na az tulzasnak tartom. Annyi erovel kest is vaghatnanak a hatsojukba, ugy meg hatasosabb. Tisztan latszik hogy nekik a lo csak eszkoz.
2011. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!