Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Amikor lovagolok a nyereg...

Amikor lovagolok a nyereg mindig dörzsöl ott lent, és néha olyan érzésem van, mint ha. Na szóval értitek. Ez nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, ciki, mert nem jó az ülésed. dőlj hátrébb, és ülj az ülőcsontodon
2011. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
mint ha ?
2011. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12%
Én nem értem felvilágosítanál, hogy jobban értsem a kérdést?
2011. aug. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Számomra sem igazán világos, de segíteni szeretnék, úgyhogy örülnék (és azt hiszem nem csak én), ha ezt bővebben is ki tudnád fejteni. :)

Semmilyen kérdés sem ciki, egyrészt mert lovasok vagyunk, másrészt mert ha ciki lenne sem tudnánk ki vagy, mi a neved, itt még felhasználó nevet sem kell megadni, úgyhogy igazából teljesen mindegy, ha máskor kérdezel sem fogjuk tudni, hogy te vagy az. Sőt, ha még véletlenül ismernénk is egymást, sem derülne ki, hogy ezt te kérdezted :)

2011. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Istenem de értetlenek vagytok. A kérdezőnek olyan érzése van, mintha éppen dugna. Kedves Kérdező! ülj a nyereg legmélyebb pontjára, és ne a nunidon ülj, hanem a fenekeden. Magyarán ne told ki a feneked, és akkor nem a nunidon fogsz ülni.:D Próbálj meg az ülőcsontodon ülni.
2011. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most olvastam én is, (bár eddig is tudtam :) ) a két ülőcsont, és a hasíték (fenék...) támaszt a anyergen.
2011. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, így már világos, hát már ne haragudjatok, de nem mindenkinek az jut az eszébe kapásból xD

De csatlakozom a két előttem szólóhoz akkor. :)

2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ajsa ***** válasza:
68%
mi van ha nem is lány???
2011. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, nagyon jó hasonlat volt, hogy ott üljek, ahol a farzsebem közepe lenne egy (normálisan felvett szóval nem a 'menő' térdig letolt) farmergatyán - kiderült, h sokkal könnyebb egyensúlyozni és rájöttem h másfél évig rosszul ültem...
2011. aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!