Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet csináálni ha nagyon...

Mit lehet csináálni ha nagyon tör a olovam háta ha szőrén lovagolok?

Figyelt kérdés
Ha csak szőrt teszek rá az magába lecsúszik?
2011. szept. 8. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
A szőr az a ló szőre, miért csúszna le?
2011. szept. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Van egy tök jó találmány, úgy hívják nyereg. Mire kipárnázod a lovat, meg lekötöd voltige hevederrel az már úgyse lesz szőrén lovaglás:P
2011. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
igen, ha rádobsz egy birkaszőrt, az nagy valószínűséggel lecsúszik.
2011. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Ja úgy igen, ha nincs rárögzítve.

Első vagyok

2011. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Ismerőseim izzasztót szoktak rádobni, én is próbáltam, engem idegesít ahogy csúszkál. de egyébként kipróbálhatod...
2011. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Van ennek egy nagyon jó technikája először hizlald meg a lovat, és nem fog törni!!!!, de most jön az ,hogy nem az enyém, én csak lovardába járok?!
2011. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 x) ***** válasza:
67%
Hát egyébként ez elkerülhetetlen a szőrén való lovaglásnál... de a lótól is függ vannak tipikus "csontos hátú" lovak, de kinek mi fekszik.. van aki túl csontosnak érez egy lovat, mások nem. nem tudom miért van. :) de egyébként akkor lovagolj nyeregben vagy most hogy hűl a levegő lótakaróval.
2011. szept. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg enyhén (nem teljesen kitömött) párnázott biciklis nadrág? Bár nem tudom, az nem megy -e az irányíthatóság kárára...
2011. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kényelmetlen a ló szőrén, azzal sajnos nem lehet mit csinálni. Izzasztót, szőrmét egyéb "puhító eszközt" ne tegyél magad alá, mert veszélyes és csúszik. En tapasztalatból mondom, hogy hozzá lehet szokni egy adott ló hátához. Az én lovamnak nagyon magas mara, és ilyen éles-csontos háta van. Az elején nagyon kényelmetlen volt, szinte könnyeztem is tőle xD Aztán mostanra már megszoktam, és a vágta sem jelent gondot :)
2011. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ne lovagolj szőrén?! Ha zavar, akkor hagyd, vagy tegyél rá voltige cuccot, vagy nyerget, de ha nem jó szőrén, hagyd...
2011. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!