Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A kapicán mire jó és hogy...

A kapicán mire jó és hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorlatilag semmire,de ilyenkor nyáron hálósapka helyett esetleg használhatod,télen meg kimondottan jól jöhet hideg,szutykos napokon,hogy ne fagyjon le a füled.:DDDDDDD

Kötőfék!!!Így már ismerős???

2011. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

A kapicán egy speciális kötőfék, melynek az orr részén van pár karika, így az orrnyeregre hat. futószárazáshoz használják.

[link]

2011. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

És tudtommal az orrszíjban merevítés van, pont azért hogy hatni tudjon.

Arra jó, h fiatal lovakat futószárazzanak vele, így nem aszájukat rángatják.

A kötőféet meg nem futószárazásra találták ki.

2011. aug. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. aug. 14. 10:45
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
08:52 <- jobb ha tőlem tudod h semmi köze kapicánnak a kötőfékhez! A kapicán arra való, h a lovat az orránál fogva tudd futószárazni, és h le tudd kötni a fejét (erre az oldalán találsz csatot)
2011. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
14.30 nem nekem kell elmagyaráznod!Én tudom mi az és mire,hogyan használjuk!De ha ennyire nem tudja miről van szó,akkor valahogyan meg kell közelíteni nem?Vagy neked a hülyéskedés fájt?Gondolom az és nem érted a tréfát!Most várt volna rád délutánig szerencsétlen,amíg megszülöd a válaszodat?Egyébként éppenhogy a kötőfékhez van köze csak úgy mellékesen,hiszen mire is használod???Annyi lehet a probléma,hogy én nem szakszerűen írtam le.Na bumm!Egyébként nem is értem miért itt kérdezi és miért nem ott,ahol lovagol vagy akitől esetleg csak hallott róla?Ennyi!+ 1 bambi!
2011. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert kaptam 1 lovat és itthon lovaglok, nincs igazán kitől megkérdeznem, párszor megyek oktatásra ( h az ülésem stb ne hanyagoljam), de akkor nem jutott eszembe.
2011. aug. 15. 07:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
azért itt kérdezte mert ez az oladl arra való ha egyesek nem tudnák..... -.-"
2011. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!