Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen a lovam neve?

Mi legyen a lovam neve?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek mert betévedt a farmomra egy pár hónapos fríz kiscsikó és nem tudom hogy mi legyen a neve? Nagyon aranyos és minnél jobb ötleteket kérek ha lehet mert ebböl a lóbol díjugrató lovat szeretnék csinállni!!!
2011. aug. 14. 12:51
1 2 3
 1/23 x) ***** válasza:

[link]

[link]

Egyébként a fríz lovak nem a legalkalmasabbak díjugratásra, inkább díjlovaglásra használják őket. És mi az hogy "betévedt?" :)

2011. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát lovagoltam és bejött a palya közepére és felraktam hirdetésként hogy keressük a gazdáját de senki nem jelentlkezett érte és megtartottuk
2011. aug. 14. 12:57
 3/23 A kérdező kommentje:
JA és igen véletlen félreírtam dijlovagló lovat akarok beöle csinállni és nagyon tetszik a Gondolat ló név de majd még meglátom
2011. aug. 14. 12:59
 4/23 x) ***** válasza:
Én jobban szeretem az emberi neveket, vagy azokat amiket lehet becézgetni.. :) a versenylovak nevét például sose értettem :D például azt hogy Shutterfly hogy becézed? :D
2011. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Argon
2011. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Legyen betévedt a neve.

vagy: Csoda, Szikra, Szelíd, Margó, Korall, Kira, Maci, Fagyöngy, Álom, Akác, Müzli, Puszedli

2011. aug. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Pár hónapos? Lehet hogy még az anyja mellet lenne a helye!

Szerintem keressétek tovább a gazdáját. Egy frízt sőt semmilyen lovat nem engednek el csak úgy. Meg lehet hogy valaki éjjel nappal őt keresi.

Diablo amúgy ;)

2011. aug. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
javasolnám, hogy keresd fel a magyar frízeseket (Magyarországi Fríz Lótenyésztők Egyesülete), és náluk érdeklődj a csikó miatt. esetleg jelenthették ott az eltűnt kiscsikót, vagy ha be lett jegyeztetve, akkor van rá esély, hogy kiderüljön, ki a tulajdonosa. úgy tudom (tipp), minden mo.-i frízt regisztráltatni kell, ha mást nem, legalább a te neved alá kerül a csikó. Névtippel sajnos nem tudok szolgálni, de úgy gondolom, tényleg érdemes lenne felkeresned őket, lehet, hogy a végén még te jössz ki rosszul a dologból... (talált ló, ráadásul fríz, ami nem egy olcsó fajta, stb.)
2011. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem keressétek még tovább a gazdiját, hátha jelentkeznek érte. Egyébként pár név, ami nekem tetszik, és szerintem egy fríz lónak jó lehet: Zeppelin, Kortez, Kea, Táncos, Tornádó...hirtelen ennyi jutott eszembe :)
2011. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyetértek az lőttem szólókkal. Egyáltalán csődör vagy kanca...?
2011. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!