Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi legyen a lovam neve?

Mi legyen a lovam neve?

Figyelt kérdés
Kérlek segitsetek mert betévedt a farmomra egy pár hónapos fríz kiscsikó és nem tudom hogy mi legyen a neve? Nagyon aranyos és minnél jobb ötleteket kérek ha lehet mert ebböl a lóbol díjugrató lovat szeretnék csinállni!!!
2011. aug. 14. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Csavargó ;)
2011. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Ajsa ***** válasza:
júj nehogy valami ömlengős nevet adj... Képzeld hogy egyszer talán versenyezni akarsz vele...képzeld el a kommentátor hangját :" és itt jön XY Puszedli hátán.." höhhh... nem akarok senkit megbántani de legyen valami komoly neve. Odin, Orion, Ábor, stb... nézz mondjuk őszi magyar neveket... azokban van sok jó
2011. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Ajsa ***** válasza:
bocs...ősi magy nevek nem őszi:D
2011. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ja egyébkent csödör és mindenhova felraktam higgyétek el és senki nem jelentkezett érte csak egy hölgy de amikor meglátta akkor azt mondta hogy ez nem az övé mert az ö lovának volt egy seb a lábán és tényleg mindenhova felraktam de senki nem jelentkezett érte és tényleg köszi mindenkinek ja az Orion név ngyon tetszik ♥
2011. aug. 20. 12:34
 15/23 anonim ***** válasza:

Akkor nevek:


Amadeus

Romolusz

Hermész

Fantom

Démon

Szellem

Ördög

Tűzmadár

Colorado

London

Szauron

Hannibál

Rómeó

Poseidon


Egyébként állatorvos ugye látta már a kicsit?

2011. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Titán.
2011. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
látta már állatorvos igen ő is felrakta az internetre óóó és eldöntöttem, hogy mi lesz a neve Fantom ez igazán szép név és illik is hozzá!!!
2011. aug. 25. 16:48
 18/23 anonim ***** válasza:

Úú, akkor hozzájárulhattam a paci nevéhez *---*

Jó döntés! :D

2011. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
a ló csődör és megvan a neve: Lord mostanára már igen izmos lett és nagyon szép ló ha felnő rögtön megyünk versenyre vele persze még edzem meg sokat lovagolom... majd, de azért köszi mindenkinek
2011. nov. 9. 19:00
 20/23 anonim ***** válasza:
...Egy pár hónapos csikó még selejt is lehet, nem tudhatod, mi lesz belőle... Meg egy pár hónapos csikó még nem is igazán izmos, elég érdekeseket beszélsz... :')
2011. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!