Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elfelejtettem lovagolni, újra...

Elfelejtettem lovagolni, újra szeretném kezdeni?!

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 5 évig lovagoltam és kb 5 éve nem ültem lovon...Elfelejthettem lovagolni?Előlről kell kezdenem az alapoktól, ha újra kezdek lovagolni? És ha futószártól kezdem (szeretném, hogy biztos legyek magamban, hogy menni fog, régi edzőnémnél nem kezdtük így, egyből ki nyeregbe és nem is éreztem magam úgy mintha nagyon tudnék) akkor mennyi idő alatt fog sikerülni, hogy jól lovagoljak?
2011. aug. 14. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A lovaglás olyan, hogyha egyszer megtanulod azt soha az életben nem felejted el ;)
2011. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a lovaglást nem lehet elfelejteni, max újra elő kell hozni a tudást.



szerintem kezdjed futószártól, és ha minden jól megy akkor gyorsabban fogsz haladni, ha meg nem akkor meg nem...

2011. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
elfelejteni nem lehet, de a lovaglásnál használt izmok ellustulnak ugye ennyi idő után. szerintem is kezdj futószáron, az a biztos :)
2011. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen futószáron kezdj, és kérd az edző segítségét :)
2011. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dinaa :D válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz ;) Futószáron kezdj, aztán minden fokozatosan az eszedbe fog jutni :)
2011. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat... :)
2011. aug. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!