Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bőrtérdfoltos lovaglónadrágon...

Bőrtérdfoltos lovaglónadrágon a bőrfolt megkeményedett és ha megyek benne összeér és nagyon hülye hangot ad ki, valami tipp amivel puhíthatnék rajta?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a lovad bőrét ápolod,a nadrágod bőrét is kéne.Paraffin,olaj,egyéb sprék..
2011. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan krémet,ami minden bőrre jó és megpuhítja,ápolja.Sajnos a nevét nem tudom,mert az enyémről már lekopott,de a lovas boltban,vagy ahol bőrkabátokat,táskákat árulnak ott lehet ilyesmiket kapni.Az enyém nagy kerek fehér tégelyben van és olyan gél szerű,szagtalan anyag.Nagyon jó.De vannak másfélék is.Én régebben babaolajjal kentem be használat után aztán ha nem volt az sem,akkor színtelen cipőápoló krémmel.Mindegyik jó volt.
2011. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van bőrtérdfoltos gatyám, és mosás után, miután megszáradt mindenhol, kenek a kélt bőrtérdfoltra kenegetek egyenletesen egy kis tusfürdőt, viszonylag hamar beszívja, és nekem tökre beválik. :D
2011. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vazelin a legolcsóbb, de bármilyen bőrápoló megteszi. kérsz valakitől egy kis bőrolajat, aki épp a lova cuccát ápolja, és kész
2011. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen bőrápoló cucc jó, nyeregszappan, bőrolaj..stb A legolcsóbb a vazelin, gyógyszertárban egy tégely max 250-300 Ft és sokáig elég.
2011. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyeregszappan vagy paraffinolaj.
2011. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!