Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretik a lovak ha simogatják...

Szeretik a lovak ha simogatják őket?

Figyelt kérdés
lovaglás közben vagy csak az istálóban mind1. de szeretik?
2009. ápr. 13. 19:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Én évek óta lovakkal foglalkozok ismerem a lovakat elég jól.Mindig kijárok lovardába és megtapasztaltam hogy vannak olyan lovak akik szeretik hogy simogatják,olyan is van egy pár darab amelyik odajön hozzám és várja hogy simogassam de van olyan ló is amelyik közömbös az efféle dolgokhoz meg olyan is amelyik nem szereti ha simogatják.Ez minden lónál változó.
2009. ápr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
41%
A legtöbb ló szereti.Főleg ha a marjánál vagy a fülénél simogatjuk, vagy vakargatjuk.De ha a hasukat simogatjuk azt nem szeretik :)
2009. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Vannak kevésbé érzelmes lovak akik nem annyira fejezik ki ( egyik lovunk ilyen és mikor elvittük EB-re ott egyedül volt szitált, nyihogott (már mondta edzőm h vigyük haza és a veseny napjain hozzuk le mert olyan örült volt) és még aznap odament hozzá anyám (ő a fő gondozója) mintha kicserélték volna megnyugodott, elkezdett enni) de a másik lovam rajta meg teljesen érezni az edzéseken is hogy egy kis simogatásért megtesz mindent.( ugráson nem akar átmenni ütheted az tuti nem fog ,de ha megsimogatom ,megnézem vele nyugodtan az ugrást utána semmi baja nincs egyik idegen ugrással sem.
2009. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%
Sztem minden élőlény szereti ha simogatják...én is szeretem :P
2009. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
oktatok, és dicséretként mindig ezt kapják =) szerintem tudják hova tenni a dolgot. hogy ez most azt jelenti jót csinált. dehát legjobb lenne ha ők elmondhatnák nem igaz? :D
2010. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Erőset, vakargatást talán jobban, mint a finom simogatást. Az inkább csikizi őket, ezért inkább paskolj.
2010. aug. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
én halottam olyan lóról aki utálta ha simogatják. Ha valaki meg akarta simogatni akkor rúgott meg harapott még a gazdáját is.
2010. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 2010-08-06 23:29


butaságot mondtál.

A lovak(többsége)szereti ha gyengéden,finoman bánnak velük.

és azt meg csak eltűrik hogy paskold őket.

simogasd mert az arra emlékezteti őket amikor megszülettek a mamapaci nyalogatta őket-a paskolással ellentétben ezt szeretik is.

2011. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
szeretik <3
2014. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!