Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Azt mondta az oktatóm, hogy...

Azt mondta az oktatóm, hogy ha majd nagyon tudni fogok lovagolni, akkor olyan érzés lesz, mint az orgazmus?

Figyelt kérdés

Eléggé perverz az oktató. Amikor pl ügettem és jól ment, azt mondta: "látod, ilyen lesz majd a jó szex".

Nem tudom mire vélni ezeket a "beszólásait" így általában figyelmen kívül hagyom.


2011. aug. 14. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ez nemnormális, már bocsi. én a helyedben lovardát váltanék.
2011. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz. De ezen a nyáron már nem akarok új helyre menni, mert csak nyáron van időm rá :(
2011. aug. 14. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:
ara gondolt szerintem ,hogy ráéresztél a lényegre vannak ettöl durvábak is.
2011. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy durvábbak?
2011. aug. 14. 21:20
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
engem küldtek már el az anyámba nem egyszer nyilvánosan megaláztak de ha jo szakember érdemes vele dolgozni ez némelyik edzönél szakmai ártalom fentröl a lorol ez sértöbnek hangozhat
2011. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyébként ettől függetlenül nagyon jó oktató. Ha lovaglásról van szó teljesen komoly (kivéve amikor jó kedve van, mert megy valami). 2-3 oktatónál voltam már, de nála érzem azt, hogy többet fejlődök, mert nem csak azt mondja, hogy csináld ezt és ezt, hanem azt is, hogy mit miért kell csinálni. Így könnyebben eszembe jutnak a dolgok.

Csak ugye egy kicsit perverz.

2011. aug. 14. 21:27
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
személyes beszolását röhögd ki a szakmait ha jot mond fogadd meg szerintem.
2011. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt szoktam csinálni. Múltkor is mondta, amikor egy fiúval mentem terepre, hogy miért nem vittünk kötőféket és miért nem szeretkeztünk... Az ilyen hülyeségein csak röhögök.

Van egy másik lány, Ő általában kihozza a sodrából, colt már, hogy vasvilla repült a lány után... (állítólag)

2011. aug. 14. 21:31
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Te talán sex oktatásra jársz, vagy lovagló oktatásra. Azért mielőtt késő lenne, említsd meg az anyukádnak is, hogy beszél veled a lovász!

2011. aug. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
ha az én lányom lennél minimum kasztrálnám azt a barom EDZŐT. szóljál apádnak addig míg meg nem erőszakol!
2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!