Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Menjek vagy ne menjek? És ha...

Menjek vagy ne menjek? És ha igen, hova?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy nem tudom menjek e lovagolni péntekig, vagy ne. És a nagy kérdés: hova?

Eddig eléggé össze vissza jártam(székesfehérvár, várlapota, hidegkút...) de az utóbbi időbe Ösküre. Ott eddig 3 alkalommal voltam, de csak terepre lehet menni. Arra gondoltam, hogy Várpalotára járnék, de ott amikor voltam egy korombeli csaj dirigált nekem(nem éppen elfogadható módon), holott direkt mikor beszéltem a tulajjal, mondta, hogy Ő maga fog oktatni :/

Aztán meg az is ott van, hogy mostanában apáék elég sokat költöttek rám a suli miatt, és nem akarom hogy úgy tűnjön nekik, hogy én "kifosztom" őket :/

Mit csináljak? Menjek vagy ne? És ha igen, hova? :S


2011. aug. 17. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan tőlünk kérded?Amúgy nem menj el ha a szüleid sokat költöttek rád mostanában.
2011. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmehetsz szerintem, csak akkor mondjuk ne hetente többször hanem egyszer vagy mondjuk 1,5-2hetente.

Oda menj szerintem ahol jobbnak érzed, ahol jobb az oktatás.

Mert ha mondjuk xy összeget kifigyetsz, hogy "lovagolsz" de rád se sz.arnak akkor inkább célszerű kicsit ráfizetni de akkor már rendesen oktassanak.

És mondjuk apukádékat lepd meg valamivel "hálaként" :) pl. takarísd ki a lakást vagy süss valami egyszerű sütit.

Bár szerintem apukádék úgy is elvinnének mert tudják, hogy te ettől vagy boldog, ezt szereted és egy szülőnek az a legfontosabb, hogy tudja, hogy boldog a gyereke :)

2011. aug. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, egyszerűen kérdezd meg, hogy van-e rá keret. én meg a helyedben terepre mennék, bár kérdés, hogy még mennyit kell tanulnod :)
2011. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!