Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik az a lófajta, amelyikke...

Melyik az a lófajta, amelyikkel viszonylag rövid idő alatt lehet nagy távot megtenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 09:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
arab
2011. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Az angol telivér az gyorsan megy, de nem bírja sokáig. Az arab fajták igen sokáig mennek, de a sebességüket csak közepesnek mondanám. A kettő együtt nem igazán megy.
2011. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem kell,hogy full vágtában menjen a ló,de az se kéne,hogy a lehető leglassabban haladjon
2011. aug. 21. 09:31
 4/16 anonim ***** válasza:
quarter horse
2011. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 x) ***** válasza:
Szerintem is az arab lovak erre a legjobban... sokat használják őket távlovaglásban. Bár tényleg inkább közepes a sebességük :)
2011. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen a hidegvérű jutott eszembe, mert nagy, nagyokat lép, kitartó, az pedig lófüggő, hogy milyen gyorsan megy, de ha jó a kondija, vagy menős, akkor szerintem jó lehet, bár minden fajtából van szerintem olyan, amelyik megy mint a golyó, ha olyanja van...
2011. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Arabok, shagya arabok. Nem hiába ezekkel indulnak távlovas versenyeken. Nagy távokat képesek megtenni viszonylag rövid idő alatt. Persze ehhez megfelelő edzettség is kell. Nagyok kitartóak és nehezen fáradnak, persze ez függ a tereptől is. Pl egy alföldi sík terepen 20 km-en ügetésnél lassabban nem is mennek, és hamar beérnek.

Mondjuk az arabok nem épp kezdőknek valóak, sokat kell menni velük és sokszor, emellett még elég menősek.

Amúgy mekkora távra gondoltál és mennyi idő alatt?

2011. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a 400-as lovak, van egy megadott nevük is, de a 400-as a becenevük, a pontos neve nem jut eszembe
2011. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

a 400-asokat Amerikában használják, ha ez segít valamit

400m-t a legrövidebb idő alatt megteszik, utána elfáradnak

2011. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

jaaaaaaaj

bocs, nagy távot, úgy értelmeztem valamiért, hogy gyorsan rövid távot, na erre nem valóak a 400asok

2011. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!