Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg lehetne ezt csinálni a...

Meg lehetne ezt csinálni a lovardában?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy iskolaló, kisbéri félvér csődör, és rajta tanulok vágtázni, meg mostanában egy ideje csak rajta ültem. Nagyon szeretem. Csak az a baj, hogy mások is lovagolják, és én szeretném, ha kettesben lennék vele (csak én meg az oktatóm lovagolna rajta). Bár ahhoz minden nap ki kéne menni, azt még talán meg tudnám csinálni bár valamikor nem, de szerintetek ha dolgoznék vele akkor ingyen lovagolhatnék rajta?

Nem szeretnék irigykedni, de ha mások is ülnek rajta az oktatón kívül, szerintem a ló nem fog annyira megjegyezni és jobban kedvelni, mint a többit.. Bár asszem rajta a legkönnyebb lovagolni. A kicsiknek meg ott vannak a pónik. Mit tegyek? Egyenlőre nem saját lóként gondoltam, de meg lehetne ezt valahogy oldani?


2011. aug. 24. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amég nem tudsz egy bizonyos szinten lovagolni (és az h már tanulsz vágtázni, még nagyon-nagyon messze van ettől a szinttől)

Biztos nem fogják megengedni h ingyen lovagold.

Szépen kipengeted a bértartást, meg fizeted az edzőt, és úgy talán-talán megengedik, de máshogy biztos nem.

De az elég sokba fog neked kerülni, havi minimum egy százas.

2011. aug. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem jó dolog nézni hogy más ül rajta, és szeretném addig is hogy megszokjon engem. 2001-ben született úgy tudom szóval még nálam is fiatalabb
2011. aug. 24. 11:15
 3/12 anonim ***** válasza:

akkor vedd meg, és fizesd a bértartást meg az edzőt. Ez máshogy nem igazán megy. A két szép szemedért nem fogja senki sem hagyni, h az ő lovát ingyen lovagold, miközben ő fizeti a tartását, no meg az edző sem fog neked ingyen dolgozni. Főleg ha iskolalóról van szó, amira mindig van elég lovas.

Egyébként hány éves vagy?

2011. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

11 de cserébe dolgoznék minden ló bokszát kitakarítanám, kitrágyáznám, etetném, itatnám, leápolnám őket

És ő nem bértartott ló

2011. aug. 24. 11:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, de nem sok esélye van h megengedik.


Minden lónak van tartási költsége, és az nem kevés...

2011. aug. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az még rendben van, de mi lenne ha mondjuk valamennyit engednek a lovaglás árából?
2011. aug. 24. 12:31
 7/12 anonim ***** válasza:
amig nen tudsz megfelelö szinten lovagolni addig mindig te fogsz fizetni és nem forditva ahoz ,hogy pénzt kapjál a lovaglásért ahoz már elég komolyan kell tudni lovagolni .ez meg hogy neked adják e ez tulaj függö de ingyen bisztos nem fogja.
2011. aug. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

csoda...

Értsd meg, addig nem fognak neked engedményt adni, fizetni, ingyen lovat adni, amég nem ütsz meg, egy bizonyos szintet...

Mért pont neked fizetnének, adnának engedményt? Mennyivel vagy jobb, különb mint a többi, aki azt a lovat/más lovat szeret?

2011. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretném, hogy a ló megszokjon engem. Na jó, nem lovagolnám minden nap de más nem lovagolhatná csak én, az oktató és a tulaj
2011. aug. 24. 17:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, tudom mit érzel nekem is volt népszerű lovardában kedvenc lovam, de jól mondták a többiek h ez max akkor lehetséges ha megveszed és fizeted a bértartást, vagy kibérled és akk pár hónapra csak tiéd. Tudom h nehéz de el kell fogadnod h nem a tiéd.
2011. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!