Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Amikor a ló már nem ment jó pár napja, akkor néha túlzottan is eleven. Nem az én lovam, iskolaló, de nem engedik lefutószárazni, mert nincs rá idő.
2011. okt. 15. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lemozgatni. Valakinek csak van ideje.
2011. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerűen lovagold előre. Engedj a kezeddel és zárjon a csizmád. Ha vágtázni akar, had vágtázzon. Ne félj tőle, mert semmi rossz szándék nincs benne, nem téged akar bántani. Ha egy kivénhedt iskolaló képes ilyen jól érezni magát inkább örülj neki. Nekem pont az ilyen élénk lovak a gyengéim :) Az a legjobb ha a ló és lovasai is ugyanúgy jól érzik magukat.

Ha nem engeded egy kicsit tombolni (úgy értem, élénken ügetni, vágtázni), abból lesznek az olyan problémák, mint a bakolás és a leesés.

2011. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az nem lenne gond, csak valamikor a suli miatt sokáig nem bírok menni lovagolni. Ilyenkor jön a probléma, hogy görcsösebb vagyok meg kimentem a formából.
2011. okt. 15. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy iskolaló, amit csak te lovagolsz? Hm... Valaki csak le tudja futószárazni.. Valami barátnő, vagy valaki, aki jár ki, aznap, mikor nem mész ki, vigye ki egy fél órára...
2011. okt. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem állandóan, de viszonylag elég gyakran.
2011. okt. 15. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
futoszár KANTÁRAL.
2011. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!