Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg lehetne ezt csinálni a...

Meg lehetne ezt csinálni a lovardában?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy iskolaló, kisbéri félvér csődör, és rajta tanulok vágtázni, meg mostanában egy ideje csak rajta ültem. Nagyon szeretem. Csak az a baj, hogy mások is lovagolják, és én szeretném, ha kettesben lennék vele (csak én meg az oktatóm lovagolna rajta). Bár ahhoz minden nap ki kéne menni, azt még talán meg tudnám csinálni bár valamikor nem, de szerintetek ha dolgoznék vele akkor ingyen lovagolhatnék rajta?

Nem szeretnék irigykedni, de ha mások is ülnek rajta az oktatón kívül, szerintem a ló nem fog annyira megjegyezni és jobban kedvelni, mint a többit.. Bár asszem rajta a legkönnyebb lovagolni. A kicsiknek meg ott vannak a pónik. Mit tegyek? Egyenlőre nem saját lóként gondoltam, de meg lehetne ezt valahogy oldani?


2011. aug. 24. 11:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Talán kibérelem, és ha már jól fogok tudni lovagolni, megveszem
2011. aug. 24. 19:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Neked kell a lovat megszoknod, nem a lónak téged. Még sok-sok lovon kellene lovagolj, hogy minél több tapasztalatot szerezz a lovaglásban.

Bocsi a negatív hozzászólásért.

2011. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!