Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Baj hogy én nem vagyok ennyire...

Baj hogy én nem vagyok ennyire fanatikus?

Figyelt kérdés
egyik barátnömmel járok lovagolni és ő fanatikusan rajong az egyik lóért akit lovagolunk, nem az övé mégis ugy viselkedik és szinte szó szerint engem sem akar azon a lovon látni. ezelött is én akartam csinálni vele valamit mert láttam hoyg csak bénázik és rámszólt hogy ne mert az ő lova,pedig nem. az lenne a kérdésem hogy baj hogy én nem rajongok ennyire azért a lóért?? vagy lehet hogy csak azért nem mert látom hogy ez neki nem tetszene,egyébként nekem van egy lovam itthon és őt imádom,hiába egy makacs öszvér. de mégis bánt amikor a lovardában azt mondják hogy jajj ő annyira babusgatja azt a bizonyos lovat,mert én is őt lovagolom és így kicsit rosszul esik. :(
2011. aug. 25. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok? :)
2011. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:-)
2011. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát én már idösebb 19, ő meg 14
2011. aug. 25. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne már, én 11-12-re tettelek benneteket.
2011. aug. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyan 9-10 évesre.:)
2011. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom miért :) de amugy válaszolnátok is a kérdésemre?? mert nem az volt a kérdés hogy hány évesek lehetünk,mát bocsi
2011. aug. 25. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bele lehet esni ebbe a hiába, hogy ennyire megszeret egy lovat, mikor nem is az ővé. És hidd el ez baj... egy olyan lóval szemben aki nem a sajátod meg kell tanulni bizonyos korlátokat, mert nem szeretheted sajátodként, pont ezért mert ha valaki más is szereti vagy esetleg elviszik, eladják akkor megőrülsz...

Szóval szerintem helyes, hogy te nem szereted annyira.

2011. aug. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm a válaszod, én is ezt gondolom , de emiatt félek hoyg nem tudok oylan kapcsolatot kialakitani azzal a lóval . mit kellene tennem????
2011. aug. 25. 14:28
 9/10 anonim ***** válasza:
kapcsolatot kialakítani vele? az egyetlen kapcsolat, amit ki kell alakítanod az egy korrekt és folyamatos támaszkodás.. inkább azzal foglalkozz, hogy minél többet tanulhass attól a lótól, miközben te is képzed őt, és ne foglalkozz azzal, hogy mások szerint nem babusgatod eléggé.. és miért is kellene? ha ellátod lovaglás után normálisan (patamosás, nyereghely eltüntetés, ilyesmi), akkor megtetted, amit kellett és ne foglalkozz az idióta lovaslánykákkal. hagyd hogy ők nézegessék a karámban, meg fonogassák a sörényét
2011. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, én is ugy gondolom hogy elég ha letakaritom ,simogatom, meg ugye lovagolok rajta. nem tartom jónak hogy ennyire kötődik egy oylan lóhoz ami nem az övé mert sajnos pofára ejthetik a gazdái.(én is megtenném ha az enyém lenne)
2011. aug. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!