Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A fanatikus "állatvédők"...

A fanatikus "állatvédők" miatt nézik le manapság a hivatásos állatvédőket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben? Nem értem pontosan mire gondolsz.... :)
2011. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Olyanok miatt, akik szerint ha te nem veszel húst..akkor nem vágnák le a disznót, vagy tyúkot..stb Vegetáriánus "állat barátok"..ezt keveri sok tudatlan, azzal aki az állatok védelmében lép fel, magyarul állatvédő! Ha erre gondoltál...
2011. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

egy hivatásos állatvédő a bálnák illegális vadászata ellen küzd, vagy hogy ne halljon ki egy ritka faj.

A fanatikus állatvédőkre az itt megtalálható kisállat mániás nőkre gondolok...

2011. ápr. 7. 17:36
 4/8 A kérdező kommentje:

ha leírja valaki hogy a kutyájuk egy szimpla ösztönlény akkor az már istenkáromlásnak számít.

Vagy hogy egy öreg kutyára nem érdemes 100 000 forintos műtétet költeni, akkor kapja is az illető az anyázásokat.

2011. ápr. 7. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Mit értünk az alatt hogy állatvédő? Azt hogy valaki ismeri a biológiai és ökológiai tulajdonságait egy adott területnek és kvázi tudományos alapokra helyezve végzi munkáját, vagy azt hogy valaki elvek alapján cselekszik (sokszor butaságokat)? Én nem keverném össze a sötétzöld Greenpeaceseket akik -sok esetben- még életükben nem láttak vadállatot azokkal akik mondjuk hivatásként űzik a szakmát (pl. egy madártani intézetben vagy állatmenhelyen dolgoznak). Persze gyakran van hogy a két csoportnak közösek a céljaik, de az általad "fanatikusnak" titulált állatvédők többnyire csak a köz figyelmének felhívására alkalmasak, gyakorlati hasznuk nem sok van.
2011. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az állatvédő ott kezdődik, akik az állatokat ért bántalmazások ellen fellépnek, jogosan! Állatmenhelyeken dolgoznak az állatokért! Nem hagyják cserben, a beteg, kóbor állatokat...stb. Nem pedig a zöldek, meg ezek a "száj harcosok"..
2011. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mentalist ***** válasza:
48%
Sötétzöld agymosás.
2011. ápr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%
Ezt már írtam máshová is, de tényleg így van, hogy sok ember szerint az állatvédő kutyákat és macskákat véd, sőt számukra azok az állatok, a vadállatok meg kit érdekelnek, különben is sok rusnya állatot minek kellene védeni, hiszen nincs is haszna. Na az ilyen embereket rühellem, hogy hülyének néz, mert megyek békát menteni, hogy ne üssék el őket az úton, de én a kezemet tegyem össze, mert ő befogadott egy csomó kóbor macskát, igaz nem ivartalaníttatta őket, ezért szaporodnak mint a fene, de olyan cukik.
2011. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!