Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha fel szeretném rajzolni a...

Ha fel szeretném rajzolni a kedvenc énekesemet a falamra, akkor fanatikus vagyok? A barátnőm szerint igen.

Figyelt kérdés

Szerintem nem innen kezdődik az, hogy valaki fanatikus... Csak van kedvem hozzá, amugy nem vagyok az a: ha meglátom a kedvencem, sikítva rohanok hozzá típus.

Múltkor lerajzoltam egy énekest, MO-i, el is mentem a koncertjére, és oda akartam neki adni a rajzot (csak nem sikerült végül), és ekkor is furcsának talált a barátnőm. Tényleg hülye vagyok, fanatikus rajongás, amit csinálok vagy az hol kezdődik?


2011. szept. 7. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem gáz, tipikus tini tünet:) Én is rajongtam, nem megszállottan, de pl. odavoltam az N'Sync-ért, különösen Justin-ért, aztán a Five-ért. Barátnővel ne törődj, rajzolj a falra, amit akarsz, ha amúgy megengedik:)
2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. :D Én is szoktam rajzolgatni és kitenni a falra, meg egyszer akartam Mansont is életnagyságban rajzolni és kitenni (közvetlenül a falra mégsem merném rajzolni :D). Ja de rajzoltam már A/2 Gacktot, csak azt meg nem tettem ki sehova, mert nem jól sikerült, de majd csinálok egyet a szekrény belső oldalára valami szekxszit, amit nem látnak a szüleim. :D

18L

2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és nem vagyok tini már :). 22/L. Igy már gáz vagyok? :D
2011. szept. 7. 16:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahhoz, hogy legyen kedvem rajzolni, ihlet kell. Így legalább van ihlet, mert másképp alig veszem rá magam az alkotásra :P
2011. szept. 7. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem korhoz kötöm a tiniséget, én 16 éves koromig pl. barbieztam:) de ha nagyon elgondolkozok, most is (27 évesen) el tudnám képzelni pl., hogy egy nagy ház egyik nagy szobája az éppen aktuális kedvenc zenekarom képével legyen tele:) nem olyan régen Wolf Kati koncerten is úgy csápoltam, még vérbeli grupi. Szóval tök nem vagy gáz.
2011. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ettől jön meg az ihlet, akkor ne zavartasd magad. :D
2011. szept. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!