Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardát váltok! Mit csináljak?

Lovardát váltok! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy kis ffalusi lovardából... egy hatalmas több hektáros létesítménybe megyek 1hónap múlva. több alkalmazott külön kovács, külön doki. ebben a hónapban egy ottani lovon lovaglok, míg át nem visszük a saját lovamat. új leszek... alig tudom mi hol van. Szerintetek hogy viselkedjek úgymond... nemis tudom... adjatok néhány tanácsot léci.. nagyon nehéz lesz új barátokat találni meg ilyenmi.é.. segítsetek!!
2011. szept. 4. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%

A többi lovas is biztos nagyon kedves lesz. A lovarda vezető biztos megfogja mutatni, hogy mi hol van. Vagy ha nem ő akkor az egyik lovas.

Lovardába nem nehéz barátokra találni. Hiszen egy érdeklődési körötök van a LOVAK.

Légy kedves, mosolygós, dícsérd meg más lovát, felszerelését stb.

Hidd el hamar barátokra találsz és otthonosan fogsz mozogni!

2011. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi... jah és az egyik ismerősömnek ott van a lova... de ha meglát akkor már a régi lovardám tudni fogja hogy elmegyek... pedig csak kb. 1héttel az előtt akarom elmondani hogy elviszem a lovat... ebből gáz lesz :S
2011. szept. 4. 12:57
 3/14 anonim ***** válasza:

elöször figyeld meg az edzök stilusait mert abol is sokat lehet tanulni ha csak nézed mások edzését,lovagolj a leggjobb tudásod szerint. A viselkedés az mindenhol egyértelmü tartsd be a lovardában megszokott szabályokat,

barátkozás:én a lovardába azért járok ,hogy megtanuljam a szakmát nem azért ,hogy barátkozak ha látják ,hogy értesz hozzá majd beszélgetni fognak ugyis.

2011. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Azért nem túl korrekt csak 1 héttel előtte szólni. Ha előbb szólnál akkor lenne lehetőségük egy másik lovat felvenni.Lehet, hogy most elutasítanak egyet mert te nem szólsz.Ott fog állni a box üresen. Ez nekik pénz veszteség. Én is haragudnék, ha ilyet csinálnál velem
2011. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi :)

utolsó. te nem ismered a lovardát. van kemény 3lovardásló. mindenki elmegy ebből a lovardából. és szentem korrekt egy héttel előbb szólni. mulkoris elmentek a lovardából és senki nem jött a helyére...

2011. szept. 4. 13:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Az újakkal mindig mindenki kedves!Csak ne bízd el magad túlságosan, mert az rossz benyomás lesz.Legyél visszafogott, kedves, barátságos és meglátod egy pillanat alatt lesznek ott barátaid.
2011. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem érdekes, milyen a lovarda, akkor is szólnod kell min egy hónappal azelőtt, hogy elhozod a lovat.. (a bértartói szerződésben ált ki is kötik ezt) attól, hogy ők bunkók, neked még nem kell annak lenned
2011. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi :)

mind1 apum intézi az elköszönést :) nem az én dolgom :D

2011. szept. 4. 16:01
 9/14 anonim ***** válasza:
azt megkérdezhetem, hogy melyik lovardába mész.? ( mi a neve)
2011. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem mert nézik ezt az oldalt azok az emberek is akik abban a lovardában vannak ahonnan most elmegyek...
2011. szept. 4. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!