Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gödöllőn melyik lovardát ajánlod?

Gödöllőn melyik lovardát ajánlod?

Figyelt kérdés

Régebben kinéztem - és sokan ajánlották - a Monarchia Lovasközpontot. Most, hogy aktuális lenne, idő közben tulajdonos váltás, ezzel arculat váltás történt, mindenkit lecseréltek, így félek, hogy a régi színvonal romlott. [link]

Az a kérdésem, hogy ki melyik lovardát ajánljátok Gödöllőn, és ha lehet, akkor árakat, elérhetőségeket is írjatok meg legyetek szívesek.

Lovaglási célzattal mennék, tehát osztálylovaglás (esetleg visszarázódás miatt egy-két - vagy több.. :D - óra futószár), meg idővel tereplehetőségek a fő szempontjaim, tehát minőségi, jó oktatást szeretnék kapni. (Talán a későbbiek során hobbi szinten versenyezgetnék is.) Fontos az is, hogy lehetőleg a lovak legyenek jó állapotban, nem szeretnék fájós hátú, sánta, sérült lovakon lovagolni. A Monarchia pont ilyen volt Gazdag Anikó ideje alatt, a bérlovak szép, versenyképes, gyönyörű állapotban voltak, és odafigyeltek, hogy ne hajszolják túl őket.

Köszönöm előre is! :)


2011. szept. 20. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
menj fel a lovasok.hu-ra.
2011. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
A gyakori kérdések oldala arról szól, hogy neked kell válaszolnod! Tudjuk mindannyian, hogy van google, de ez az oldal azért jött létre, hogy itt emberek embereknek adjanak tanácsokat. Ha nem tudsz válaszolni, akkor ne írj!
2011. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ajánlani tudom én is! Ha személy szerint neked nem felel meg, akkor még mindig megvan a másik lovarda választás lehetősége.
2011. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A lovasok.hu kört már lefutottam, de ott a Gödöllői lovardák nagyja fel sincs tüntetve, a többiről is régi, elavult információk vannak, amik azóta már rég megváltoztak a valóságban, ezért arra gondoltam, hogy Ti talán tudtok tapasztalat/ismeretség által segíteni ebben.


Viszont így marad a tapasztalás valóban.. :) Köszi! :)

2011. szept. 29. 10:33
 5/5 anonim válasza:
Babatvölgy!! Legjobb!Hidd el 5 éve vagyok ott és fantasztikus !!!
2014. júl. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!