Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha szőrén akarok majd lovagoln...

Ha szőrén akarok majd lovagolni, hogyan kell felülni, mihez "kapaszkodjak" hogy feltudjam húzni magam?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 21:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
engem általában feldobnak, de ritkán, mikor nincs senki a közelben akkor a lovat a karámhoz viszem, felmászok a karámra és onnan átmászok a ló hátára xD eléggé életveszélyes így, de másképp nem tudom megoldani.
2011. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
ahol most vagyok, ott van ilyen felszállólépcső, az pont jó erre, de régebben karámfa, farönk, szék...Ami éppen kéznél volt.
2011. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én bal oldalról szoktam.A ló fara felé állok,megfogom a sörényét (csak kíméletesen) és lendületből felugrok.Ezt mindegyik ló tűri.Nekem úgy-ahogy könnyű a dolgom.145-150cm a hafim.Amikor ez nem sikerül,úgy is szoktam,hogy nekifutok és felhasalok rá,azután átlendítem a lábam.Párszor kipróbáltam,hogy hátulról bakugrásból felugrok.Először be volt kötve a ló szeme,de akkor ki is rugott.A többi alkalomkor jól tűrte.Ezeket csak olyan lovaknál csináld,ami megbíik benned.
2011. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En majdnem mindig szoren ulom meg,es ha nem rak fel valaki ra akkor vagy sancba vezetem es egyszeruen felulok ra vagy rateszem a kezem a hatara felemelem a labaim aztan megprobalom atteni a labam de ez ritkan fordul elo,jobb valami melle bevezetni vagy egy alacsony szeles sanc szellere,de semmikepp se ne eroltesd ezt mert vannak lovak amik kfejezetten felnek a sanctol
2011. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gabka7 csak most olvason, hogy mit iírtam, még röhögtem is hogy melyik hüle lendíti a bal lábát?! Erre nézem: ezt a választ te írtad. Jobb lábat kell lendíteni! elírtam :)
2011. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!