Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek hogy feltudjam húzni magam legalább olyan napi 3x40ben?

Figyelt kérdés
2méter, 74kg vagyok. Eddig 1xsem tudom felhuzni magam.
2011. aug. 23. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 3x40 reggel délben este akkor is jó sokat kell edzened és ilyen elosztásba meg értelme nincs szerintem te nem vagy tisztában mennyit kell tudni húzódszkodni egy átlag edzéstervben összesen van vagy 40-50 húzódszkodás egy olyan embernek aki meg egyet se tudd bőven elég 5x5 . Amúgy úgy lehet fejkleszteni a képességet rá 1.(hatékonyabb ) Van egy haverod te megfogod a vasat és húzod fel magad lábad x -ben szóval a társad tud segíteni tolni ha nagyon gyenge vagy akkor azt szokták hogy felmászol a rúdra ha bordás falon van ez egyszerű és iszonyat lassan engeded lefele magad ezáltal dolgoztatod am egfelelő izomcsoportokat ebből viszont jó sokat kell .
2011. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző tökéletesen írta egyébként a 3x40 már-már emberfeletti, és a napi 3mat sem értem. Feszülj neki heti 1-2szer és próbálj annyit amennyi megy ha 4-5 megy egyhuzamban és az se teljesen, akkor annyit.. próbáld ezeket a kicsiket amennyiszer tudod, váltogasd a fogásmódot, fogásszélességet és legközelebb mindig egy kicsivel több fog menni kitartást
2011. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!