Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat végezzek...

Milyen gyakorlatokat végezzek hogy feltudjam húzni magam legalább olyan napi 3x40ben?

Figyelt kérdés
2méter, 74kg vagyok. Eddig 1xsem tudom felhuzni magam.
2011. aug. 23. 15:14
 1/10 MákosLajos válasza:
húzóckodást először keveset aztán szépen idővel menni fog de a hát és a karizom valamint a mell izom edzése sem árt.
2011. aug. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

de durván vékony lehetsz... áááá


Amúgy gyakorolni kell, ha a húzódzkodás a cél akkor fekvőzz meg nézz bicepszre gyakorlatokat, és csináld minden nap egyre többet.

2011. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy az előbbi hozzászólás nem teljesen igaz, mert a fekvőtámasz toló irányba történő erősítés a húzódzkodás pedig húzó, és a húzódzkodás pedig legjobban a hátizmot veszi igénybe tudomásom szerint. Ezért én azt ajánlom neked hogy könnyített gyakorlatot végezz. a lábad maradjon végig a talajon(ha kell tegyél magad alá széket stb.) és egy kicsit segíts rá a lábaddal de csak annyira hogy 6-8 ismétlést meg tudj csinálni. ebből csinálj minden másnap 4-5 sorozatot, és akkor fejlődni fogsz, de ilyeneket nem lehet napok alatt elérni, hónapok kellenek szerintem. Hetek után már egyre kevesebbet kell igénybe venni a lábad segítségét, míg végre magadtól is menni fog, és csak kitartás!(Ja és azokon a napokon amikor ezt végzed próbálj kicsit többet enni mert anélkül nem sok mindent ér.)
2011. aug. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 x 40 már jó edzés.

bix jól írta pedig, fekvőtámaszt is tricóból nyomod, tehát jó kiegészítés a húzódszkodás mellé.

én meg azt mondom, hogy egykezes fekvő kiegészítésnek, ezzel gyakorlod a feszítést is, fő edzésnek meg persze húzódszkodás.

2011. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Takumi ***** válasza:
Felhúzni hogyan vállszélesnél szélesebben mellhez, vagy szűken mellhez? Ami izomcsoport a húzodzkodáshoz kell az a váll, és a bicepsz, a többi szinte lényegtelen. Ezeket fejleszd és menni fog.
2011. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 welee ***** válasza:

2mes 74 kg?

hát kezdj el enni először is.

1xer se tudod felhúzni magad, nem csoda Magyarország 80% nem tudja felhúzni magát 1 xer se :D

ez egy olyan gyakorlat amit csinálni kell, mindig.

ha minden nap foglalkozol vele eléred a célod.

mondjuk a 40 az sok idő lesz, de nem lehetetlen.

nézz utána a női húzódzkodásnak, az az elején jól jön.

sok sikert hozzá, ne ad fel.

2011. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hallod hallod hallod van egy edzésterv az a neve hogy fegyenc (convict conditioning) ami egész testre megy, 6 gyakorlat van aminknek 10 szintje van és nagoyn az alapoktól kezdi, ha érdekel jelezd!
2011. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hallod hallod hallod JELZEM! Ez a [link] érdekes, egyből rátérnék:

MI AZ HOGY "2x10-6"?

Oké azt vágom h kétszer 10et, de az a -6 az mi? mindig van egy harmadik szám ami nem tudom mit takar pls help :D

2011. aug. 25. 20:27
 9/10 anonim ***** válasza:

10 szint van (nehézség) akkor az lehet konkrétan a gyakorlat pl. fekvőtámasz - 2*10 darab - 6. nehézségi szint, verzió.


de a Meztelen harcos továbbra is jobb :)

2011. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aha kössz, mi az a Meztelen Harcos? :D
2011. aug. 27. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!