Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak ennyi jár érte? Miért...

Csak ennyi jár érte? Miért nem adtak többet?

Figyelt kérdés

Most láttam a híradóban.Egy férfit 3 évre eltiltották a lovakkal való foglalkozástól.1 év fegyház,és 2 év felfüggesztett büntetést kapott.AZ ítélet nem jogerős,mert sokkalta,és fellebbezett az ítélet ellen.

Oka,hogy vitába keveredett valakivel és a lovat szíven szúrta.

Bár nem vagyok lómániás(sosem lovagoltam) de felháborítónak tartom,hogy ilyen alakok tarthatnak állatokat,és enyhe ítéletet kapnak.

Vagy csak én vagyok ilyen mérges??


2011. szept. 9. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar igazságszolgáltatás. Felháborító.
2011. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen engem is nagyon feldühít. Ráadásul ha egy "lovas ember" kárt tud tenni a lóban, az már régen baj. Az ilyen emberek nem értem, hogy miért mennek egyáltalán a ló közelébe. Megint egy állat szenvedett az emberek hülyeségei miatt.
2011. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Jogos az állatkínzókat én is utálom.

De vannak sokkal aljasabb emberek akik el sem nyerik méltó büntetésüket. Itt felénk a barna bőrűek főleg kóbor kutyákra uszítanak a ketrecbe tenyésztett becsavarodott harci pitbullokat amik már gyilkológéppé vannak alakulva. És meg se bünteti őket senki vagy ilyesmi mert hát ők nem csinálnak semmit... Legalábbis ezt mondják. A környéken emiatt élőlény sem számottevő. Ez a szórakozásuk ezeknek a barbár embereknek. Viszont van egy ismerősöm aki vadász és az ilyen harci kutyákat távcsövessel lövi ki messziről. Én csak azt sajnálom hogy egy kutyát ilyen gyilkológéppé tesznek büntetlenül. A vadász is azt mondja hogy a gazdáját szívesebben lőné le ,de nem tud többet tenni. Reméljük ez változik.

2011. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Bocs az OFF-ért, de ennél már csak a Stohl-ügy veri ki jobban a biztosítékot nálam... Keveset kapnak ezek!
2011. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Az a legszörnyűbb, hogy ha te odamennél ehhez a fickóhoz, és megütnéd, úgy, hogy semmi komoly baja ne legyen... Akkor te többet kapnál ezért a hirtelen felindulásból elkövetett könnyű testi sértésért, mint ő azért az állatkínzásért, állatölésért, amit a ló gazdája előtt követett el, és meg sem bánt (mint ahogyan azt ő is mondta....). Pedig ha csak a ló gazdájának okozott LELKI sérülést vesszük is figyelembe, már nagyobb büntetést érdemelne...
2011. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%
ugyan már állat kinzás ! az ivartalanítás is az azt miért nem ítéled el? az jó mert azt te is pártolod!
2011. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Amikor valaki kölyökként semmit nem kap azért, hogy megveri a kisebbet, leüti a tanárát, felnőtt korára kezelhetetlenné válik. Most láttam a tv-ben, hogy GIMNÁZIUMBAN!!!-ahova ugye csak az értelmesebbjei járnak-a frissen felújított berendezésben szándékosan kárt tesznek: letörnek, betörnek,meghajlítanak,leszakítanak.Saját fészkükben csinálnak milliós kárt. Tehát nem műveltségtől függ a vandalizmus, és az állatkínzás. De az biztos, hogy kisgyermekkorban lehetne a lelki finomságot megtanulni. Amit Jánoska nem tanul meg, azt János már soha nem is fogja. Sajnos primitív, lelkileg szegény emberek nőnek fel, akik mindenre képesek.Szép szóval kellene, de ha az nem megy, akkor kemény büntetéssel lehetne jó felé vezetni.
2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért egy ajtó leszakítása és egy élőlény (amely élőlény ki is mutatja "nemtetszését") megkínzása és megölése között van némi különbség. Az ilyesmit az ember (a beteg ember) kéjből csinálja, és veszélyes a társadalomra nézve is. Én is firkáltam padot a gimiben, de az életet minden körülmények között tiszteletben tartom.
2011. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem csak kéjből, hanem dühből. Ma az ajtót veri be ököllel, holnap a kutyát szúrja le, holnapután az embert, aki a lábára lép a buszon. Mert ő dühös...
2011. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

azért kapot keveset mert bisztos jó az ügyvédje ez általába igy van

ha rajtam mulna átvágnám a torkát és kivéreztetném a kossuth tér közepén majd levágnám a f@szát ,beleraknám a szájába és meggyujtanám! csak egy állatal meri eszt megcsinálni mert egy gyáva szar ember!

2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!