Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lóról?

Vélemény erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 26. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szép, de a 2. képen a jobb oldali lónak be van esve a háta. :S és úgy látom h. dörzsöli a farkát.

amúgy mire kell?

2011. okt. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A bal oldali lenne a kanca! A másikat is néztem de ő nem jött be! Mind a kettő eladó egyébként! Hobbira. Idomítgatni akarom. Kicsi díjlovaglás, kicsi ugratások. Apróbb versenyek.
2011. okt. 26. 17:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Jó kötésű, a lábszerkezet is jónak tűnik, testalkatra is megfelelő, talán kicsit jobban kellene abrakoltatni, de amúgy külsőleg, és főleg képről nézve nem látom akadályát, hogy megvedd. Ha a viselkedés is megfelelő, akkor szerintem megveheted. Mindenekelőtt ki kell próbálnod, hogy tudd, hogy milyen.
2011. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze! :)
2011. okt. 26. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
a díjlovaglás terén csak a kisebb versenyekre lenne alkalmas,hosszu a háta,a nyaka sem a legjobb de talán hobyra megfelel.
2011. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az fontos lehet, hogy miért van a harmadik képen a kantár alatt kötőfék.

Én ismertem egy lovat, akin mindig volt a kantár alatt, és azért, mert elég kezelhetetlen volt, és nem lehetett elengedni. Annyi időre sem, míg felkantározzák.

2011. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát de kantározáskor nincs is elengedve a ló! Nyakában van a kötőfék amég kantározom és aztán vissza rakom amikor lekantározom! De ezen már én is gondolkodtam!
2011. okt. 26. 19:54
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy rajta van a kötőfék, nem jetent feltétlenül rosszat, van, ahol puszta lustaságból hagyják a lovakon.

A ló egy átlagos ló, a hosszú háta miatt sem díjlovaglásra, sem ugrásra nem igazán alkalmas, a nyaka meg rövid, főleg a hosszú hátához képest, de persze láttunk már karón varjút... Hobbira - ha amúgy kedves, nyugodt természetű lovacska - tökéletes lehet.

2011. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:43


Én is mindig rajta hagyom a kötőféket, de csak azért, mert ha megyünk terepre (az nálunk nagyon hosszú időt vesz igénybe, akár egy-két napot is néha), akkor így idő közben meg tudjunk állni úgy, hogy a ló tudjon enni. És megszokásból a karámban is rajta hagyom néha. Szóval ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy a ló kezelhetetlen.

2011. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem magas szinten gondoltam a díjlovaglás. Csak annyi hogy ügetés és vágta nyújtása rövidítése. Hajlítások. Lépésből vágta, állásból vágta, combra engedés. Tehát csak ennyi.

Ugrásnál meg tényleg csak annyi egy pár ugrás 100 cm alatt sztem az még belefér. Vagy elindulunk egy B1-es pályán vagy az már túl sok lenne?

2011. okt. 27. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!