Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Öreg ló. Versenyzés?

Öreg ló. Versenyzés?

Figyelt kérdés
15 éves,haflingi kanca a lovam.Nagyon imádom,5 éve rajta lovagolok,fél éve az enyém.Régebben járt pár díjugrató meg ügyességi versenyekre,de 10 éves kora után nem sokat ment,mert csak én lovagoltam rajta,és nem volt ki versenyezzen vele.Már elértem arra a szintre (szerintem) hogy elmenjek versenyre.De csak vele szeretnék menni.Ugróba,díjlovasba semmiképpen,mert ugrásban nem a legügyesebb,és nem akarok menni,díjlovagláshoz meg túl élénk a vérérséklete.Ügyességibe mennék,de nem tudom,hogy viselné a felhajtást.Szerintetek?
2011. szept. 15. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
igy hogy nem látom igy nehéz,de ha nincs egészségileg semmi baja,akkor lehet szerintem
2011. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát a te lovad, neked kéne ezt tudnod.
2011. szept. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs semmi baja,max a fejében egy kicsi zavar :D:D

Itt vannak a képek :

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 15. 21:48
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy nekem kéne tudnom,de lehet hogy ezt valaki nem ajánlja.Azért kérdeztem,hogy véleményeket tudjak meg róla.
2011. szept. 15. 21:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lovad van...15 éves szerintem egyáltalán nem öreg,főleg h nem is volt agyon nyüstölve.

Azt meg hogy hogyan viseli csak akkor tudhatod meg ha elviszed egy versenyre...Először persze biztosan idegesebb lesz,hiszen sok ló,új környezet,sok-sok új dolog...

2011. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok,szerintem próbáld meg! :)
2011. szept. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán mehetsz vele ügyességibe, ha jó a kondija és ha egészséges. Én egy 15 éves herélttel kezdtem el díjugratni 1 méteren, és bár kellett már a fásli a lábára, soha nem hajtottuk túl, és nagyon szerette a versenyzést.

Szerintem a tiédnek sem lesz probléma. Először persze tiszta stressz lesz, de majd meg fogja szokni a versenyhangulatot. CSak legyenek meg a papírjai, és az oltásai. :)

2011. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amennyiben egészséges,lábai rendben vannak simán mehetsz vele,versenyeken már úgyis volt a leírtak alapján,tehát a lónak nem lesz új a "verseny-hangulat"

sok sikert! :)

2011. szept. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utánam válaszoló! Köszöni,meg szerintem is szép... :)

Köszönöm a válaszokat! Úgy döntöttem,nem vesztek semmi,ha elmegyek egy kettő vesenyre.Legalább kipróbálom.Anyukám már ezerrel rajta van a témán,és már keresi az újságokban a fehér izzasztót,invédőt meg egyéb...Kicsit bepörgött :))

2011. szept. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!