Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan képezik ki a tapasztalt...

Hogyan képezik ki a tapasztalt lovasok a fiatal lovakat? Edzők, lókiképzők, tapasztalt lovasok, ti hogy csináljátok? És mi tartozik bele az alapszintű képzésbe?

Figyelt kérdés
Igazán érdekelne, hogy hogyan zajlik a fiatal lovak alapkiképzése. És most ne azt mondjátok, hogy bízzam profira. Nem akarok én semmilyen lovat kiképezni (ameddig nem lesz megfelelő gyakorlatom), de nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan történik a belovaglás. Leírná nekem valaki, aki ért is hozzá, és csinálta is már, hogy hogy megy? És mi tartozik bele egy alapszintű képzésbe? (hivatalosan). Mit kell tudni a lónak középszinten, és milyen feladatokat kell tudni nehézosztályban? Díjlovaglásra gondolok.
2011. szept. 16. 04:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem titok semmi sem, csak leírni egy ilyen témát, 1. nagyon hosszú 2. kb olyan, mint biciklizni megtanulni úgy, hogy na akkor most ide leírom...

Nem titok - csak nem lehet igy sem elmondani, sem megtanulni.

Én több, mint 20 éve tanítok be csikókat - hidd el, ez nem így működik, hogy leírom, aztán majd otthon egyedül gyakorlod...

2011. szept. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem titok semmi sem, csak leírni egy ilyen témát, 1. nagyon hosszú 2. kb olyan, mint biciklizni megtanulni úgy, hogy na akkor most ide leírom.

Nem titok - csak nem lehet igy sem elmondani, sem megtanulni.

Én több, mint 20 éve tanítok be csikókat - hidd el, ez nem így működik, hogy leírom, aztán majd otthon egyedül gyakorlod...

2011. szept. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban otthon gyakorolni, ugyanis otthon nincs is lovam, de még bértartásban sincs. Csak kérdeztem, mert érdekel. Azt hiszem ez természetes.
2011. szept. 19. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!