Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék lovagolni, de...

Szeretnék lovagolni, de anyagi gondok miatt nem tudok, hogyan tudnám megoldani? (szegedi vagyok)

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta nagyon szeretnék lovagolni, de elég drága sport, ezért nem tehetem meg. Kérlek segítsetek, hogy hogy tudnám ezt megoldani! Vagy nem tudnátok esetleg valami munkát? Bármit elvállalok Szeged, Szeged környékén.

14/L Köszönöm :)Nagyon sokat jelentene ez nekem!


2011. szept. 16. 19:46
 1/10 x) ***** válasza:
69%
Nincs egy ismerősöd aki lovakkal foglalkozik? Lehet hogy ingyen is tudna párszor lovagoltatni. A másik dolog pedig az hogy istálló meg állatok körüli munkáért lovagolsz, de az sem tökéletes mert szinte nem is foglalkoznak veled, csak alád rakják a lovat és lovagoljál. :/
2011. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Úgy érzem itt kalácsot kellene adni nem tanácsot, de sajnos énsem tudok ,mivel éntőlem elég messze laksz, ha közelebb laknál akkor tudnák lovat adni, sőt örülnék.Sok szerencsét, remélem sikerűl.
2011. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Lovaglásért vállalj munkát pl:. takarítsd ki az istállót meg ilyenek sok sikert! :)
2011. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Kedves második!

Merre fele laksz? Én is istállómunkáért cserébe szeretnék lovagolni, de nem találok a környéken munkát. :(

2011. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! én vásárhelyen lakom. mondd meg a nevedet. leírom hogy én hogy csinálom.mert ugyan így vagyok:)
2011. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szija! :) Én is szegedi vagyok, és 14/L! :D Hát én Gyálarétre járok a Borostyán Birtokra, de igazából elég drága ott a lovaglás, ezért nem mehetek sűrűn, ha szerencsém van, akkor járhatok havonta... :/ Pedig van ott egy kedvenc lovam... :( Na, egyébként apukám megkérdezte ott, és azt mondták, hogy istálló munkáért és lógondozásért lehet cserébe 1 órát lovagolni, de egyébként nem tudom hogy működik! :) ha szeretnél levelezni, akkor megadom az e-mail címem, de végülis talizhatnánk is... szerencse, hogy minketten szegediek vagyunk! :DD
2011. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek! :) És mindenképp szeretnék megismerkedni veletek. :)
2011. okt. 23. 00:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Most úgy tűnik találtunk egy lovas oktatót, aki ad árengedményt:) remélem lesz belőle valami :)
2011. okt. 23. 01:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó, hát akkor sok sikert, remélem összejön! ;) ha szeretnél levelezni, ide írhatsz: nagyi.paci@citromail.hu

:)

2011. okt. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Majd írok :)
2011. nov. 1. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!