Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom kimosni az izzasztót?

Hogy tudom kimosni az izzasztót?

Figyelt kérdés
mosógépen kivül
2011. szept. 18. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

patamosóban slaggal, esetleg kádban, gyökérkefével.

vagy tudod mosatni, vannak erre specializálódott cégek.

2011. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sima szappannal lehet?

amugy köszi a választ!

2011. szept. 18. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:

én inkább mosószerrel, mosószappannal próbálkoznék, az arra van kitalálva, más az összetétele.

Jől dörzsöld ki belőle a koszt,de arra h jól kiöblítsd a vegyszert, még jöbban ügyelj

2011. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na nagyon redvás, akkor gyökérkefével szeddle róla a szőrt, meg a sót, port, aztán már mehet a gépbe.

Én múltkor slaggal mostam ki, de mivel nem tudtam normálisan kicsavarni, nagy mérete és a súlya miatt (a víztől elég nehéz lesz), több mint 1 napig száradt. Ezért jó, ha legalább centrifugába be tudod tenni, mert kiszedi belőle a víz nagy részét és hamarabb megszárad.

Én mosószerrel, öblítővel mosom.

2011. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 x) ***** válasza:
Hát mosógépben sem rossz mosni, nem lesz nagy baja ha kikeféled a szőrt belőle. Egyébként slaggal, kádban áztatva, súrolókefével... elég sokféle módon lehet tisztítani de mégis a mosógép a legegyszerűbb ha nagyon koszos. :)
2011. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha géppel akarod, akkor keféld ki gyökérkefével a szőrt, hogy ne dugítsa el a gépet. Ha kézzel, akkor:

Mi kikeféljük a szőrt egy száraz gyökérkefével, aztán belemártjuk egy lavor vízbe, kitesszük a mosóban a betonra, háziszappannal dörzsöljük, jó alaposan, esetleg gyökérkefével is, másik oldalt is, stb... Megint beáztatjuk, azaz kiöblítjük. Ezt megcsinálhatod többször is, ha szeretnéd hogy ragyogjon, közben a vizet is cserélheted. Aztán összehajtjuk hosszában, azaz széthajtva hosszában, valaki megfogja az egyiket, a másik a másikat, és nagyon erősen kicsavarjuk, mindkét "irányba". Aztán kiterítjük a napra száradni. Lehetőleg ne lefektesd, hanem egy csőre, vagy valami, akár kitörőre a pályán, hogy mindenhol érje a levegő is, ne ledobva legyen.

2011. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pont most mostam ki 2 sajátot. megvártam míg megszáradtak TELJESEN (kb 2 nap) aztán gyökérkefével nagyon erősen VÍZ NÉLKÜL elkezdtem levakarni róla a szőrt, majd a nagyja levétele után átmentem rajta porszívóval, aztán mosógép, 40 fokon. Tökéletesen tiszta lett , évek óta mosom már őket mosógépben, és a gépben semmi baja nincsen. mellesleg gépben sokkal tisztábbra tudod mosni. :)
2011. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!