Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek ha nem akar el...

Mit tegyek ha nem akar el menni dolgok mellett a lovam?

Figyelt kérdés
mert pl ma a szőlő töke miatt csinálta a hisztit
2011. szept. 21. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha enged a szárakon, a ló ki fog oldalra ugrani. Ilyenkor nem szabad! Nem kell tépni sem, természetesen, de normálisan szárban kell tartani és sok csizmával, határozottan előrelovagolni.
2011. szept. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit hozzáfűznék, hogy valaki írta, hogy szállj le, mert veszélyes ha megugrik... Szerintem megtanultál már fentmaradni, és ennyitől nem esel le, szóval eszedbe ne jusson leszállni! Veszélyesebb, ha pl állsz mellette, és elránt, elesel, vagy rádlép, stb... Volt már, hogy a "lovanat" vezettem, és az ugrálóvártól beügetett, meg megugrott, én pedig mellette mentem, majdnem elestem, beleléptem egy gödörbe, stb... Sokkal jobb lett vna, ha ülök és megfogom mikor megugrik... Szóval ne szállj le, csak amiket írtunk, csináld..
2011. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ma próbáltam hogy folyamatos csizmára megy e és most sikerült,igaz 5 kiskört csináltam vele de sikerült azért :)


köszi a válaszokat! :)

2011. szept. 22. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!