Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én (a nő) tipikus jókislány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én (a nő) tipikus jókislány (iskolában jó eredmények, diploma, vezető beosztás, stb), ő (a férfi) tipikus rosszfiú (kemény fiatalkor, börtön, stb). Vajon megállnánk-e a helyünket egymás mellett? Vagy ezek egymástól független dolgok?

Figyelt kérdés
Azt érzem, tudnám szeretni (vagyis kezdek beleszeretni), de nem tudom, egy veszekedés alkalmával nem vágnám-e a fejéhez a múltját - ahogy ismerem magam, nem, de ki tudja, mit hozna ki belőlem...
2011. aug. 4. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt alapvető világnézeti eltérések vannak, így tuti lesznek ütközések, aztán vagy emiatt lesz vége vagy egymáshoz alakultok...

1. Ő alakul hozzád, megjavul stb....amire a kisebb az esély.

2. Te süllyedsz az ő szintjére. Szerintem ez az általánosabb.

2011. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Sok törődést igényelne egy ilyen kapcsolat. Kemény dió. Alaposan gondold meg! Kegyetlenül hangzik, de én azt gondolom, hogy a hasonlók vannak meg jól egymással, nem az ellentétek. Nálunk az vált be, hogy mindenről hasonlóan gondolkodunk. Különben széthúzás lenne a családban, ami sosem vezet jóra. Beszélgess el vele komoly dolgokról, azokról a dolgokról, ami számodra egy boldog élet alapja, és figyeld meg, ő miket gondol. Szerintem ez döntsön, ne a múlt!
2011. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm

várok még hozzászólásokat, bár igaza van mindkettőtöknek.

2011. aug. 4. 20:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az számít,hogy Te mennyit viselsz el. Tehát,azért az sem mindegy,hogy miért volt börtönben,hány évesen..stb. Egy próbát megér ha kezded megszeretni,lehet hogy megváltozik.
2011. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mézet
2011. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok bocs a hülyeségért!:) Nah szal... Sztem egyél mézet!
2011. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
??
2011. aug. 4. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Kár lenne egy olyan Nöért, mint Te, de ugye ez az élet rendje. Most mellette maradsz, majd ha megbánod, akkor pedig mindenkit hozzá fogsz hasonlítani.


Ha eljutottál a diplomáig, vezetö beosztásod van, nevezhetünk okos Nönek és egy ilyen alak kell?

Ne mondd, hogy jó ember, mert senkit sem sittelnek le azért, mert csúnyán nézett valakire.

2011. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb. ugyan ebben a cipőben vagyok 2 és fél éve. (én a nő :)) Ha megengeded, röviden leírom, mi hová jutottunk. Persze minden kapcsolat más..


Az első két évben minden tökéletes volt, amikor csak a szerelem számított. A kezdeti feltétlen bizalom és rajongás mára kicsit megkopott; időnként az motoszkál az agyamban, hogy ő az én értékrendem szerint kudarcot vallott. Közeledett ő is az én életmódom felé (kicsit én is az övé felé) de minden változás dacára azt látom, hogy az életfelfogása csak nagyon lassan alakul. Most, hogy a leendő gyerekeimre is gondolok, nem csak a jelenlegi boldogságomra, már nem vagyok olyan biztos benne, hogy ő a megfelelő választás.

2012. febr. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Már nem aktuális a kérdésem, rájöttem, hogy nem az én világom a srác, nem akarom, hogy lehúzzon a saját szintjére, elmúlt felé minden érzelem, talán a szimpátia is, de még időben magamhoz tértem.

Köszönöm mindenkinek a válaszát.

2012. febr. 28. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!